sancak su


kartal yakacık

Telefon1: 05324770108

Telefon2:

Fax: 02163769117

Web: www.sancaksu.net

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2009
Çalışan Sayısı:1 (Yönetici:2 | Memur:1 | İşçi:5
Dış Ülkelerle Bağlantıları:


Sancak su kullanma suyu kullanma suyu kullanma suyu sanayi suyunda suyun ince ebetta ( sert olmaması çok önemlidir. Sancak su olarak suyumuzun kalitesi üst düzeyde olup her(1000)tonda numunelerle analizleri yapılmaktadır.
Suyunuz tarafınıza ulaştırılana kadar personellerimizden bilgi alınmaktadır. Sizlerden ricamız kullanacağınız suyun kalitesinin ve fiyatını iyi araştırmanız. Göreceksiniz Nihat hanedar siz değerli müşterilerimizin en idealini her zaman sunmuştur.

İnşaatlarınızın ve şantiyelerinizin ihtiyaçlarını gerek 23.000’LİTRELİK tankerlerimizle siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.
Özellikle şantiye sahasında toz engelleme çalışmaları konusunda deneyim sahibi ekibimizle her an hizmetinize hazırız..

İnşaat ve şantiye suyu tedarikçiliği konusunda önemli olan unsur, şantiyenizin susuz kalmaması ve suyunuzun zamanında istenilen yere ulaşmasıdır.
Bu konuda hiç tereddüt etmeden bize güvenebilirsiniz.
Su olarak 7 gün 24 saat İstanbul Anadolu yakasındaki oto yıkamalarınıza anında kullanma suyu sağlamaktayız.
Oto Yıkamalarda kullanılan suyun kalitesi ve sertlik değeri çok önemlidir.
Siz değerli müşterilerimize sağlayacağımız kullanma suyunu; kendi kuyularımızdan ve kendi tankerlerimizle sizlere ulaştırmaktayız.
Kullanma suyunu kendi artezen kuyularımızdan çıkarmaktayız.
Tarafınıza ulaşana kadar bütün safhalar işinde uzman personelimiz tarafından, standartlara uygun olarak kontrol edilmekte ve düzenli olarak raporlar hazırlanmaktadır.
Sizlerden ricamız kullanacağınız suyun kalitesini ve fiyatını iyi araştırın. Göreceksiniz ki nihat hanedar siz değerli müşterilerimiz için en idealini her zaman sunmuş olacaktır
www.kullanmasuyutankersuyuhavuzsuyu.com olarak kendi artezen kuyularımızdan günde 1000 ton havuz suyu sağlayabilmekteyiz.
Sağladığımız hersudan 500 tonda bir numuneler alınarak tahlil edilmektedir. Havuzlarda kullanılacak suyun kesinlikle profesyonel bir firma tarafından deneyimli personeller tarafından doldurulması gerekmektedir.
Havuzlarınızda klorlama, Ph dengeleme, yosun giderici gibi ilaçlamalar yapılsa da kullanılan suyun içme suyuna yakın nitelikte olması siz müşterilerimizin sağlığı açısından çok önemlidir.
Özellikle havuz suyu tedarikçiliği konusunda deneyim sahibi olan www.kullanmasuyutankersuyuhavuzsuyu.com havuz suyunu Yakacık`taki kuyularından sağlamaktadır.
Yakacık mevkii içilebilir su kaynaklarını barındıran, rakımı yüksek bir tepedir. www.kullanmasuyutankersuyuhavuzsuyu.com Yakacık’ ta bulunan 2 kuyusundan elde edilen kullanma suyunun değerleri olması gerekenden çok daha iyi durumdadır. Havuz suyu olarak sipariş verilmesi durumunda Yakacık’ taki kuyularımızı kullanmaktayız.
Sulama suyunda suyun temiz ve kaliteli olması önemlidir. Sulama alanlarında pzaj sulamasında suyun oksijenin üst düzeyde olması önemlidir.
Eğer sudaki oksijen az ise sulama yaptığınız alanlarda çimler,çiçekler, seralarda bahçe alanlarında sararmalar görünmektedir .Alacağınız suyun kalitesinden emin olunu


Ürün ve Hizmetler


KULLANMA SUYU TANKER SUYU HAVUZ SUYU İNŞAAT SUYU SANAYİ SUYU TANKER SUCU BOSTANCIDA
Sancak su kullanma suyu kullanma suyu kullanma suyu sanayi suyunda suyun ince ebetta ( sert olmaması çok önemlidir. Sancak su olarak suyumuzun kalitesi üst düzeyde olup her(1000)tonda numunelerle analizleri yapılmaktadır. Suyunuz tarafınıza ulaştırılana kadar personellerimizden bilgi alınmaktadır. Sizlerden ricamız kullanacağınız suyun kalitesinin ve fiyatını iyi araştırmanız. Göreceksiniz Nihat hanedar siz değerli müşterilerimizin en idealini her zaman sunmuştur. İnşaatlarınızın ve şa
kullanma suyu, tanker suyu, havuzsuyu, inşaat suyu, sanayi suyu,

# # # # #


Benzer Firmalar