Çetin Group


Barbaros Caddesi Çetin Group İş Merkezi Kat:5 Çerkezköy / TEKİRDAĞ

Telefon1: 0 282 725 41 41

Telefon2: 0 282 652 15 88

Fax: 726 98 93

Web: www.cetin-group.com

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:1998
Çalışan Sayısı:4000 (Yönetici:0 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

Çetin Group 1998 yılında ÇETİN GÜVENLİK adı altında, Türk Silahlı Kuvvetlerinde görev yapmakta iken, geçirdiği bir helikopter kazası sonucunda, harp malulü olarak emekliye ayrılan, yurt içi ve yurt dışında güvenlik ve koruma hizmetleri konusunda birçok belgelendirme eğitimini başarıyla tamamlayan Su Altı Taarruz (SAT) Komandosu Ahmet ÇETİN tarafından kurum, kişi ve şirketlerin Özel Güvenlik ihtiyacı göz önüne alınarak Çerkezköy’de kurulmuştur.

Çetin Group; Günümüzde iş yaptığı firmalara temel olarak, Fiziki - Elektronik Güvenlik, Sosyal Hizmetler, Yardımcı Üretim İşçiliği, Personel ve Yük Taşımacılığı ile Lojistik, Tahmil Tahliye ve İnşaat alanlarında faaliyet gösteren şirketler grubu olarak hizmet verir hale gelmiştir.

Çetin Group Bünyesinde ayrıca, 38 ülkeye ihracat yapan ATAK FARMA COSMETİCS ve ÇETİN MOBİLYA SANAYİ (ÇEMOBSAN) şirketleri mevcuttur.

Grubun Genel Merkezi Tekirdağ / Çerkezköy’dedir.

Çetin Group konularında uzman kadrosu, 3800 çalışanı ile ülke genelinde 300 noktada hizmet vermektedir. Çerkezköy, Çorlu, Lüleburgaz, İstanbul, Bolu ve İzmir’de Bölge Müdürlükleri, Ankara, Adana ve Trabzon’da irtibat noktaları bulunmaktadır. Bünyesinde kendisine ve sektöre Özel Güvenlik Görevlisi yetiştiren 3 Özel Güvenlik Eğitim Kurumu ile ileri teknoloji güvenlik sistemlerini izlemek ve uygulamak amacıyla oluşturulmuş Elektronik Güvenlik Sistemleri Birimi barındıran Çetin Özel Güvenlik, bu alanlarda tek olma özelliğini sürdürmektedir.


Ürün ve Hizmetler

Güvenlik, Özel güvenlik, müşteri yönlendirme, outsourcing, temizlik, özel güvenlik eğitim kurumu, yakın koruma, security, sosyal hizmetler, üretim işçiliği, bahçe bakım, oto kiralama,

# # # # #


Benzer Firmalar