Anasayfa » Evden eve nakliyat » Muhtelif hizmetler » KOCAELİ Evden eve nakliyat » VİP EVDEN EVE NAKLİYAT 0 535 502 73 95

VİP EVDEN EVE NAKLİYAT 0 535 502 73 95


Nakliyeciler Garajı B Blok No: 8

Telefon1: 0 532 774 75 94

Telefon2: 0 535 502 73 95

Fax: 0 262 641 78 38

Web:

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:1980
Çalışan Sayısı:25 (Yönetici:2 | Memur:4 | İşçi:19
Dış Ülkelerle Bağlantıları:avrupa ülkeleri

Vip Evden Eve Nakliyat şirketleri şehiriçi şehirlerarası uluslararası nakliye müşterisinin zamanına ve haklarına saygı duyar. Verdiği hizmetin tam sorumluluğunu daima taşır. Müşterisiyle hızlı, devamlı ve sağlıklı ilişki kurar. vip Evden Eve Taşımacılık Müşterilerine sadece yapabileceği sözü verir her defasında verdiği sözden fazlasını gerçekleştirir. Sürekli şehir içi ve şehirlerarası evden eve nakliyat müşteriler kazanmak için, mevcut şehiriçi, şehirlerarası, evden eve taşıma müşterilerinin mutluluğunu devam ettirmenin öncelik taşıdığını bilir. Müşterisine sunduğu Evden Eve Nakliye hizmetinde hem tedbirli iş bitiricidir.

Evden Eve Nakliyat Hizmeti Nasıl Olmalıdır?
Evden eve nakliye hizmeti her Evden Eve Nakliyeci firmanın geniş görüşlülük ve bakış açısına göre kalite standardı gösterir Evden Eve. Bir ev taşınırken mutlaka taşınacak eşyaların nasıl taşınacağının planlanması ve gerekli koordinasyon hazırlıkları gereklidir. Bu plan çerçevesi içerisinde eşyaların paketleme ve yükleme aşamaları için hazırlıklar yapılmalıdır.
Bütün eşyalar dikkatle demonte edilmeli ve nakil işlemleri gerçekleştikten sonra eşyalar gerekli yerlerine monte edilip yerleştirilmelidir. Bu aşamalarda nakliyat firması eşyalarınıza özenle ve hassasiyetle gerekli önemi vermelidir.


Ürün ve Hizmetler

EVDEN EVE NAKLİYAT, İSTANBUL / KADİKÖY (Bostancı) merkez olmak üzere 1980 yılından bu yana aralıksız olarak ev eşyası, büro, mobilya, elektronik eşya, piyano gibi değerli eşya taşımacılığı yapmaktayız. EVDEN EVE NAKLİYAT sektöründe geride bıraktığımız 12 yılda birçok hizmeti başarıyla tamamlamıştır.EVDEN EVE NAKLİYAT, başarısındaki en büyük etken olarak müşterine sunduğu hizmetlerin kalitesine ve sürekliliğine bağlayarak bu çizgide faaliyetlerini sürdürmektedir.9 metreküpten 50 metreküpe kadar 4 farklı ebatta 8 araçlık filomuz bulunmaktadır. Araçlarımızın tamamı kapalı kasa olup ev eşyası ve mobilya taşınmasına uygun donanıma sahiptir. Araçlarımız İSTANBUL - Kocaeli Ankara `DA şirketimize ait garajda bulunmaktadır. 30 yılın edindirdiği bilgi, deneyim ve konusunda uzman.

#derince nakliyat, körfez nakliyat #darıca nakliyat, kurtköy nakliyat #çayırova nakliyat, aydıntepe nakliyat #esenyalı nakliyat, küçükyalı nakliyat #kaynarca nakliyat, pendik nakliyat


Benzer Firmalar