06 Mart 2015, Cuma
8 °C
Üye Giriş Paneli
Kullanıcı Adı
Şifre
BENZER FİRMALAR
Beylikduzu Konut Projeleri
Gayrımenkul, Emlak, Alım Satım, Daire, Villa...
Izmir Red & White
İzmir Yurtdışı Eğitimi Dil Okulu Work And Travel Yurtdışında Sertifika H2b Yurtd...
Avukat Adem Umur
Marka Davaları, Patent Davaları, İş Davaları, ...
Tms Danısmanlık
Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi (hyb)satış Sonrası Yeterlilik Belgesi (ssyb)kapas...
Sentes Muhendislik
Araç Proje Çizimi, araç Proje, adr Belgeli Tanker, karayolu Uygunluk Belgesi, ce Bel...
Tested Olcum Belgelendırme
Ce Belgesi, Çevre Testleri, Türkak, Emisyon Testi, Baca Ölçümü, Turkak, Tse , ...
Ceo Karıyer Gelıstırme Ve Planlama Merkezı
Autocad Kursu, 3d Max Kursu, Sta4cad Kursu, Sap2000 Kursu, Catıa Kursu, Photosho...
Arac Trafik Musaviri Ve Sigorta Acentelik Hiz
Araç Muayene Hizmeti, araç Muayene İstasyonları, araç Muayene İşlemleri, araç Muaye...
Ortadogu Ticaret Ajansi
İhracat , Sanal Ofis , Ortadoğu Ticaret , Yurt Dışı Reklam , Ticari Bağlantı , S...
Netport Harita Muhendislik Musavirlik Insaat
Fiber Optik, elektrik Altyapı Projelerinin Projelendirilmesi, haritacılık İşleri, i...


Tupperware Grup Lideri

( Ev usulü olduğu için adrese gerek yoktur. ANKARA )
Sponsorlu Bağlantılar
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Ev usulü olduğu için adrese gerek yoktur. ANKARA
Telefon 1: 555 555 55 55
Telefon 2:
Fax: 00000000000
Web Sitesi:www.mutfaktayasam.com
HAKKIMIZDA
Firma Kuruluş Yılı:1944
Çalışan Sayısı:9 (Yönetici:0 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

Tupperware`nin Tarihi

Genç bir kimyacı olan Earl Tupper 1944 yılında Tupperware`i kurdu ve iki yıl sonra dünyaca ünlü `Mucize Kaplar`ı piyasaya sürdü. 1951 yılında ilk `Tupperware Ev Partisi` düzenlendi ve Tupperware başarı hikayesi başladı.

Dünyada Tupperware

Tupperware, 1 milyar doları aşan cirosuyla mutfak araç ve gereçlerinde dünyanın en büyük şirketlerinden biridir. Merkezimiz ABD`nin Orlando şehrinde olup, dünya çapında 7.000 merkez ofis çalışanı bulunmaktadır. Bütün dünyada 14 fabrikamız faaliyette olup bunların dördü Avrupa da bulunmaktadır. 100`ün üzerinde ülkede 1 milyon danışmanın `Ev Partisi` sistemi ile tanıttığı Tupperware ürünleri, kaliteleri, kullanım özellikleri ve dizayn farklılıklarıyla dünyada en çok kullanılan ürünlerden olma gururunu taşımaktadırlar.
Her İki Saniyede Bir Tupperware Ev Partisi

50 yıldan Beri Tupperware insan ilişkilerine verdiği önem ve değerle tanınmakta ve herzaman müşterilerinin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda ürün portföyünü geliştirmektedir.

Bugün dünyada her 2 saniyede bir Tupperware Ev Partisi düzenlenmektedir.
Tupperware Türkiye
Tupperware Türkiye 1996 yılında kurulmuştur. Merkezi İstanbul`dadır. Türkiye Doğrudan Satış Derneğinin bir üyesi olan Tupperware Türkiye, müşteri memnuniyetini ve güvenini her zaman en ön planda tutmaktadır. Bugün, Tupperware Türkiye yelpazesi altında toplam 45 Distribütörümüz bulunmaktadır. İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Kayseri, Balıkesir, Antalya, Eskişehir, Konya, Samsun, Bolu ,Çorlu, Adapazarı, İzmit, Manisa, Tekirdağ, Zonguldak ve Denizli merkezimiz bulunan şehirlerdir. Çok geniş satış ağı ile Tupperware Türkiye, ülkemizin en önde gelen ve her sene büyüyen doğrudan satış firmalarından biridir.

Yeni Ürünler, Daha İyi Hizmet
Tupperware`in kurulduğu ilk günden beri, müşterilerimiz aynı üstün kalite ve dizayn özelliklerinde, bir ömür boyu kullanabilecekleri, ürünler almaktadırlar. Geniş ürün yelpazemiz sayesinde, hazırlamak, saklamak, servis etmek ve pişirmek bügün artık çok daha kolaydır. Mühendislerimiz her yeni dönemde, sizlere daha iyiyi ve daha yeniyi sunmaya çalışmaya devam etmektedirler. Earl Tupper`ın yaratıcılık ve araştırma ruhu onların da temel ışığı olmaktadır.

Danışmanlık kayıt formumuzu doldurarak aylık performansınıza göre 0 TL den 10 000 TL ye kadar kazanabilirsiniz. Başarı tupperware de tırnakla kazınarak değil biraz emek sarfederek yüzünüzü güldürecek kazançlara ulaşmanızı sağlayabilir.Ürün ve Hizmetleri


Ürünlerimiz bayanların mutfaklarında kullandığı gıdalarını, içeceklerini saklamak için kullandıkları Saklama kapları, sihirli seri, modüler seri, çocuk serisi, sıcak seriler gibi tupperware ürünlerinden oluşmaktadır.Tupperware in İçinde kullanılan hammadde hakkında: Tupperware Neden Bu Kadar Önemli:* Tupperware ürünlerinden yumuşak kapaklı olan (Şeker kaplar, mucize şekerler, akdeniz serisi gibi) Polietilen maddesinden üretilmiştir. Polietilen:Sağlık sektöründe yapay kalp kapakçığı üretiminde kullanılır.* Tupperware ürünlerinden gövdeleri kapaklardan biraz daha sert olan ürünler Polipropilen maddesinden üretilmiştir. Polipropilen:1-) Buzdolabının iç gövdesinin hammaddesidir.2-) Sağlık sektöründe protez kol, bacak vs. yapımında kullanılır.* Tupperware ürünlerinden Cam görünümlü Kristalin serisinin hammaddesi Polikarbonattır.Polikarbonattır:Bu madde sağlık sektöründe miyop, hipermetrop gibi göz rahatsızlığı bulunan kişilerin kullandığı lensin yapımında kullanılır. * Tupperware ürünlerinden Silikon kalıpların hammaddesi de göğüse, dudağa vs. konulan silikon maddesiyle aynıdır!
Anahtar Kelimeler
Tupperware danışmanlık , tupperware ürünleri , Bedava bayilik , evden para , Bayilik