Adana Barons Tekstil


Atatürk Cd. Sarıçam

Telefon1: 03223463130

Telefon2: 05302290050

Fax: 03223463130

Web: www.baronstekstil.com

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2000
Çalışan Sayısı:10 (Yönetici:2 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

Barons Tekstil, 2007 yılından buyana geniş yelpazeye sahip tekstil sektörünün bir kolu olan tek kullanımlık ürünler alanında faaliyet göstermektedir. 2000 yılından beridir, bireysel olarak çıktığımız bu yolda, kurumsallaşarak, hem daha fazla müşteriye hizmet vermek, hemde daha fazla ürün kollarında faaliyet göstermek amacıyla kendimizi ve firmamızı geliştirdik.
Amacımız bu sektörde öncüler arasında yer almaktır. Geniş ürün yelpazesine sahip sektörde ciddiyetle ele aldığımız işlerimizi yine aynı titizlikle müşterilerimize teslim ederek hem firmamızın hemde sektörün kazanmasına katkıda bulunmayı amaçlıyoruz.
Firmamızın ana faaliyet alanı “Tek Kullanımlık Ürünler”dir. Uzman ekibimiz ve çalışanlarımızla en kaliteli ve en kusursuz hizmeti sağlamayı amaçlıyoruz. Firmamızda müşterilerimizin ihtiyaçları her zaman en ön planda tutulur.


Ürün ve Hizmetler


Otel terlikleri
Barons Tekstil olarak, otel, hastane, kuaför... terlikleri, masa örtüleri, bone ve kullan at elbise üretimi, parti bayrakları, flamalar imalatı yapmaktayız. Uygun şartlarda ve fiyatlarda ürünlerinizi kısa sürede temin edip tarafınıza gönderebiliriz.(Beyazıt-Seval Işıkköylü)
Barons tekstil olarak, tek kullanımılk ürünler, kullan at ürünler (teknik tekstil) otel terlikleri, hastane kuaför terlikleri ve kollukları, parti bayrakları, flamalar, imalatı yapmaktayız.Tela terlik, elyaf terlik, tek kullanımlık terlik, kullan at terlik, bir kullanımlık terlik, hijyenik terlik, hastane terliği, misafirhane terliği, pedikür terliği, havlu terlik, kadife terlik, kullan at havlu, havlu terlikler, otel terliği, tekstil terliği, pamuk terlik, pansiyon terliği, mevsim terliği, kışlık terlik, kumaş terlik, oyuncak terlik, promosyon terliği, havlu terlikçiler, havlu terlik imalatçıları, havlu terlik üreticileri, havlu ayakkabı, banyo terliği, banyo paspası, havlu terlik üretimi, havlu terlik üretenler, havlu terlik üretimi yapanlar, havlu terlik satanlar, havlu terlik satıcıları, havlu terlik satışı, havlu terlik satışı yapanlar, havlu terlik imalatı, havlu terlik imalatı yapanlar, havlulu terlik üretimi, havlulu terlik üreticileri, havlulu terlik üretenler, havlulu terlik üretimi yapanlar, havlulu terlik satanlar, havlulu terlik satıcıları, havlulu terlik satışı, havlulu terlik satışı yapanlar, havlulu terlik imalatı, havlulu terlik imalatçıları, havlulu terlik imalatı yapanlar, havlu terlik imalatçısı, havlu terlik üreticisi, havlu terlik ihracatı, havlu terlik ihracatçısı, havlu terlik ihracatçıları, bayrak, flama...

#otel terligi #hastane kuaför terligi #parti bayrakları #flamalar #


Benzer Firmalar