Maxtone İşitme Merkezi


söğütlüçeşme cd.no:102 altıyol KAdıköy

Telefon1: 0216 444 47 74

Telefon2:

Fax: 0216 348 02 43

Web: www.maxtone.com.tr

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2009
Çalışan Sayısı:0 (Yönetici:0 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

İşitme cihazında 5 yıl garanti Maxtone İşitme Merkezinde. Türkiye’de bir ilke imza atan Maxtone İşime Merkezi İşitme Cihazlarında 5 yıl Maxtone Süper Hizmet Garantisini sunuyor.

Yıllardır işitme alanında Türkiye`de fark yaratan MEDers Medikal; uzman kadrosu, teknolojik altyapısı ve üstün hizmet kalitesi ile perakende sektöründe işitme cihazı kullanıcılarına hizmet edecek olan Maxtone İşitme Merkezi konseptini oluşturdu.

Maxtone İşitme Merkezi`nin öncelikli amacı, işitme sorunlarının uzmanlıkla ve doğru teknolojilerle kolayca çözülebilecek sorunlar olduğu gerçeğinden hareketle işitme sorunu yaşayanların sorunlarını çözerek yaşamlarını kaliteli hale getirebilmektir.

Maxtone İşitme Merkezi, ülkemizde işitme sektöründe daha önce var olan; işitme sorunu yaşayanlara standart çözümler önermek yerine her yaştan insan için kişiye özel ve en doğru çözümü sunmayı, sorunların çözümüne uygun olmayan, belirli kalite seviyesini yakalayamamış işitme cihazlarının satışını yapmak yerine yararlılığı bilimsel olarak kanıtlanmış, alanında öncü işitme ekipmanlarını uygun fiyatlarla ve standartların üzerinde garanti süresiyle sunarak hizmetlerinde öncelikli olarak müşteri memnuniyetini temel almayı prensip olarak benimsemiştir.

Maxtone İşitme Merkezi`nin arkasındaki deneyim olan Meders, alanında dünyanın en hızlı büyüyen kuruluşu olan MED-EL Medical Electronics firmasının MED-EL Koklear Implant`larının ve dünyadaki tek FDA (ABD Gıda ve İlaç İdaresi) onaylı implante edilebilir işitme cihazı olan Vibrant Soundbridge`in (MED-EL VIBRANT), Amerika Birleşik Devletleri`nin en büyük medikal gruplarından VIASYS HEALTHCARE bünyesindeki GRASON STADLER Inc. üretimindeki odyolojik değerlendirme ve tanı cihazlarının, Amerika`da alanında dünyanın en iyi firmalarından olan FRYE ELECTRONICS Inc işitme cihazı test ve uygulama ekipmanlarının, dünyada ürün ve servis kalitesi sıralamasında 1. sırada gelen BELTONE işitme cihazlarının Türkiye temsilcisi ve yetkili tek satıcısıdır.


Ürün ve Hizmetler

işitme Cihazı, işitme Cihazları, işitme, Beltone işitme cihazları, Philips işitme cihazları, 5 yıl garanti, 5 yıl garantili işitme cihazı, işitme cihazı fiyatları, işitme cihazları fiyatları, işitme kaybı, işitme testi,

#işitme cihazı #işitme cihazları #işitme kaybı #işitme testi #işitme cihazları fiyatları


Benzer Firmalar