Anasayfa » Muhtelif mal ve hizmetler » İSTANBUL Muhtelif mal ve hizmetler » UTUCUM PROFESYONEL UTU HİZMETLERİ

UTUCUM PROFESYONEL UTU HİZMETLERİ


Bizimkent D-04

Telefon1: 0212 872 53 38

Telefon2: 0850 227 99 17

Fax: 0212 872 53 38

Web: www.utucum.net

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2010
Çalışan Sayısı:4 (Yönetici:1 | Memur:1 | İşçi:2
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

ÜTÜCÜM , Ütü , Kuru Temızleme, Yıkama, Perde Temizliği ve Terzı Tadılat hizmetlerini en uygun fiyatlar ile siz değerli müşterilerimize sunmaktadır.

ÜTÜCÜM , Sektördeki yenilikleri yakından takip eden, %100 müşteri memnuniyetini ilke edinmiş, servis hizmeti ile yaşamınızı kolaylaştırmak ve evdeki en büyük yardımcınız olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir. Profesyonel kadromuzla bireysel ve kurumsal hizmetlerimizde en son teknolojiyi kullanarak, her geçen gün sunuduğumuz hizmetlerimizi geliştirmekte ve iyileştirmekteyiz.

ÜTÜCÜM, Kurutemizleme hizmetlerinde kaliteli hizmeti sunabilmek için, son teknoloji ile üretilmiş makineleri ve uluslararası kullanıma sahip, %100 doğa dostu ve tekstile zarar vermeyen birinci sınıf kimyasalları kullanmaktadır.

ÜTÜCÜM, siz değerli müşterilerimizden gelebilecek her türlü sorunuza, konusunda profesyonel eğitim almış personellerimiz aracılığı ile cevap vermektedir. Bunun için yapmanız gereken bize bir e-posta ile sorunuzu göndermenizdir.

ÜTÜCÜM, yenilikçi, sürekli gelişime açık, tüketici haklarına saygılı, müşteri odaklı çalışmaları ile siz değerli müşterilerimizin en büyük destekçisi olmayı ilke edinmiştir.


Ürün ve Hizmetler

Kuru Temizleme, Yıkama ve Terzi hizmetleri

#Kuru Temizleme #Ütücüm #Kurumsal Kurutemizleme #Terzi #Yıkama


Benzer Firmalar