Encornet Makina


Kısıaklı mah.hacı arıfbey cad.baha sok.n0:9/2 üsküdar /istanbul

Telefon1: 0216 316 70 64

Telefon2: 0216 316 70 64

Fax: 0216 316 70 65

Web: www.encornetmakina.com

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2009
Çalışan Sayısı:8 (Yönetici:2 | Memur:2 | İşçi:6
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

ENCORNET MAKİNA, Firmamız Türk üretcisine her türlü kodlama sorunlarını çözmek üzere, satış sonrası müsteri memnuniyeti ve teknik servis anlayışıyla biliçlenmiş olarak 21 yıllık teknik deneyimle sizlere hizmet vermektedir.

ENCORNET MAKİNA kurucuları uzun yıllar kodlama makinaları montaj ve eğitimleri yaptıklarından dolayı üreticilerin tüm sorunlarını bilir, üretimde kodlama biriminin önemini olmazsa olmazlardan olduğunun farkındadırlar.Bu sebeple teknik servisin önemini çok iyi bilmektedirler.Üretim anında kodlama ünitesindeki arıza yüzünden birçok işletme imalatını yapamamaktadır.Bu sebeple bünyemizdeki en önemli departman teknik servistir. Teknik servis çalışanları dahil, her çalışanımıza 24 saat süre ile ulaşabilirsiniz.


ENCORNET MAKİNA standart bilinen CIJ inceltici(MAKE-UP) kullanan ve peryodik bakımları olan inkjetlerin yerine mürekkep haricinde başka bir gideri olmayan makinaları satışına ağırlık vermektedir.Sizlerin üretimine en uygun olan makinayı tecrübemizle ve deneyek sizlere sunarak hizmet sağlamaktadır.


Türkiye şartlarına en uygun kodlama makinaları olan Amerika Üretimi MSSC, Danimarka MİNİJET ve Tayvan ANSER HP kodlama sistemlerini kendimizce benimseyerek Türk üreticisine en ekonomik, sorun yaratmayacağına inandığımız makinaları satışa sunduk.

Sektörünüze en uygun kodlama makinasını beraber seçelim.Özel aplikasyonlar hakkında çözüm üretelim ...


Ürün ve Hizmetler

inkjet, inkjet kodlama, yumurta kodlama, paketleme, lazer, lazer kodlama, şişeleme, etiketleme makinaları, make-up, solvent, yıkama solventi, şişe kodlama, peynir kodlama, temal transfer, termoform, vakum paketleme, yağ kodlama, içeçek kodlama, su kodlama, sürtaj makinası,

#inkjet,inkjet kodlama,yumurta #kodlama,paketleme,lazer, #şişeleme,etiketleme makinaları #peynir kodlama,temal transfer,termoform #içeçek kodlama,su kodlama,sürtaj makinası


Benzer Firmalar