PDJ PARFÜM & PDJ AÇIK PARFÜM


atışalan cd no 48 c esenler

Telefon1: 0212 610 20 55

Telefon2: 0536 502 40 62

Fax: 0212 610 20 55

Web: www.pdjacikparfum.com

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2001
Çalışan Sayısı:10 (Yönetici:3 | Memur:0 | İşçi:7
Dış Ülkelerle Bağlantıları:VAR

Firmamız P.D.J. parfüm 2001 yılı Kasımın dan bu yana açık parfüm sektöründe yer edinmiş; tamamen naturel olan ürünerini Türkiye nin dışında Balkanlar, Azerbeycan, Irak, İran ve Rusya ya da satışa sunmuş, gün geçtikçe gelişen açık parfüm sektöründe yeniliklere imza atmış bir kuruluştur.

Üretmiş olduğumuz ürünlerin hammaddelerini (çiçek özleri, esanslar) İsviçre ve Fransa dan ithal eden firmamız, üretim safhasında da T.C Sağlık Bakanlığı standartlarına uyulmuş, gelişen teknolojinin tüm imkanlarından faydalanılmıştır.
SAĞLIK RUHSATIMIZ


Vizyonumuz…

Üretilebilecek en üst düzey kalitede ürün üretmek ve tüketicinin beğenisini kazanabilmek. Tüketicinin ödediği meblanın karşılığını verebilmek, takdirini kazanmak.
Kazanılan her tüketici her birey, kurumumuz adına sektörde markamızı en yükseğe taşıyacak mesai arkadaşımızdır.

Hedefimiz…

Türkiye ve çalışmakta olduğumuz komşu ülkelerde ürünlerimizi tüketiciye sunabilecek en üst düzey mağazaları açabilmek, parfüm kullanıcısı her bireye P.D.J. parfümü ulaştırabilmek.
Bu hedef üzerinde tüketiciyle aramızda olan bayilerimizin kar marjını en üst safhada tutabilmek.


Ürün ve Hizmetler

PDJ PARFÜM, PDJ AÇIK PARFÜM, PARFÜM SHOP, PARFÜM, AÇIK PARFÜM, PDJ AÇIK PARFÜM BAYİLİĞİ, BAYİLİK, fRANCHİSİNG, BÖLGE BAYİLİĞİ, YEREL BAYİLİK, BAYİLİK, KURUMSAL, PDJ PERFUMUM, PERFUMUM

#perfumum,parfüm #açık parfüm,açık parfüm bayiliği #açık parfüm,en iyi açık parfüm #kalıcı,kışkırtıcı,etkileyici #pdj açık parfüm,bayilik


Benzer Firmalar