BOYTURK Kimya San.


Menderes Mah. İnönü Can. No:22/110 Esenler

Telefon1: 02125695568

Telefon2: 05325550813

Fax: 02125690669

Web: www.boyturk.com

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2010
Çalışan Sayısı:2 (Yönetici:0 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

BOYTURK; tekstil, deri, metal, gıda, kozmetik ve diğer çeşitli sanayi dallarına özel kimyasal maddeler üretmek, gerektiğinde tedarik etmek, bu çalışmalarını AR&GE çalışmaları ile tercih edilir ve kullanılabilir hale getirmek amacıyla kurulmuştur. Kaliteli ve dinamik teknik servis hizmeti ile pazarlamayı esas alan BOYTURK yakın gelecekte ülkemizin; uzun vadede ise dünya pazarının lideri olmayı hedeflemektedir.

Tecrübe ve yenilik, güvenilirlik ve esneklik BOYTURK misyonu ve kalitemizin göstergesidir.
İyi müşteri ilişkileri firmamızın önceliğidir. Müşteriler ile empati oluşturarak problem çözücü, teknik servis ağırlıklı yaklaşım ve özel ürünler, ideal çözüm ortağı olmamızı sağlamaktadır.
Kaliteye ulaşmak için tutulan yüksek hedefler insan gücünün kaliteli ve motivasyonlu olmasını sağlamaktadır.


Ürün ve Hizmetler

kimya.kimya sanayi, tekstil, tekstil kimyasalları, hammadde, deterjan, ilaç, ticaret, boya, boya kimyasalları, dispergatörler, iyon tutucular, ıslatıcılar, enzimler, retarderler, baskı binderleri, kostik, ana kimyasalları, solventler, esterler, monomerler, hidrokarbonlar, alkoller, laboratuar, işletme, ticaret, labsa, eter, alkol etoksilatlar, aminler, petrokimya, petrol ürünleri, anyonikler, noniyonikler, sanayi, organizesanayi,

# # # # #


Benzer Firmalar