27 Şubat 2015, Cuma
8 °C
Üye Giriş Paneli
Kullanıcı Adı
Şifre

Sedef Su- içme suyu, tanker suyu

( Güneşli Cad. Yeşilkent A/19 Yenibosna İstanbul İSTANBUL Bahçelievler )
Sponsorlu Bağlantılar
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Güneşli Cad. Yeşilkent A/19 Yenibosna İstanbul İSTANBUL Bahçelievler
Telefon 1: 0212 651 84 86
Telefon 2:
Fax: 0212 515 55 14
Web Sitesi:sedefsu.com
HAKKIMIZDA
Firma Kuruluş Yılı:1994
Çalışan Sayısı:12 (Yönetici:0 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

25 tonluk tankerlerimizle işyeriniz, fabrikanız ya da yemekhanenizdeki deponuzu veya havuzunuzu en hızlı şekilde, en kaliteli sularla, en uygun fiyata dolduruyoruz.

Siz de artık içme suyuna çok para harcamamak, işyerinizde iktisat yapmak istiyorsanız bizimle temasa geçin. Size en kaliteli suyu ve hizmeti en uygun fiyatla sunalım.

Sedef Su açık su dökme su tankerle içme suyu ve 19 litre polikarbon damacana su alanında kurumsal satış yapmaktadır, acik su dokme su tankerle icme suyu ve 19 litre polikarbon damacana su alaninda kurumsal satis yapmaktadir, içme suyu, icme suyu, tanker suyu, tankerli su, 19 litre polikarbon damacana su, polikarbon kullanım kılavuzu, polikarbon kullanim kilavuzu, polikarbon nasıl kullanılır, polikarbon nasil kullanilir, referanslarımız, referanslarimiz, içme suyu pazarlaması, icme suyu pazarlamasi, hangi yaşta ne kadar su tüketmeliyiz, hangi yasta ne kadar su tuketmeliyiz, sucu, sırma doğal kaynak suyu başpınar kaynak suyu sirma dogal kaynak suyu baspinar kaynak suyu, toptan damacana su, bayiilik, bayilik, su bayii, su satisi su satışı
Ürün ve HizmetleriAnahtar Kelimeler
, , , ,