BİRGÜL NAKLİYAT


Atatürk mh.Parmaksız cd.Sakin sk.No.3 Kotaş st.B-blk. Daire:8,34500- B.çekmece/ İST

Telefon1: 0212 881 4 342

Telefon2: 0533 482 43 35

Fax: 0212 880 44 49

Web: www.birgulnakliyat.com

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2009
Çalışan Sayısı:20 (Yönetici:2 | Memur:2 | İşçi:16
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

BİRGÜLNAKLİYAT TAŞİNIRKEN ÇÖZÜM ORTAGINIZ KALBİNİZDE EŞYALARINIZDA KIRILMASIN
BİRGÜL NAKLİYAT 1976yılından bugüne evden eve nakliyat kriterlerini tamamen karşılamış olan sayılı firmalardan olmanın kıvancını duymaktayız. Evden eve nakliyat hizmetinin önemini ve bu öneme bizim eklediğimiz önemi taşınırken hemen farkedeceksiniz.
Firmamız müşterilerine en iyi hizmeti, Tokat Birgül evden eve nakliyat olarak depolama da, paketlemede,marangozlu,sigortalı taşımacılıktada hızlı ve güvenilir bir şekilde üslendiği görevlerini başarı ile yerine getirerek, şirketimiz bu günlere gelmiş ve gene aynı tempo ve dikkatle çalışmalarına devam etmekte. Tokat evden eve taşıma işinin sayılı profesyonel taşımacılarından olan firmamız Tokat`da nakliye fiyatları hususunda da gereken duyarlılığı göstermektedir.
Birgül Evden Eve Nakliyat olarak nakliyat işinde kullandığımız araçlarımızın sürekli her iş sonrasında temizlenerek yeni taşıma işine hazır hale getirilmesinde özen gösteririz. Eşyalarınızı temizlenmiş arcımıza her eşyanın boyut ve ebatına göre ambalajlayarak yerleştiririz. Bütün eşyaların ambalajlama şekli farklı olduğundan, değişik şekilde işlemlere tabi tutulur. Büyükçekmece Evden eve Nakliyat her iş gibi profesyonellik isteyen bir iş olduğundan bir ev taşınırken müşterilerimizin dikkat etmediği ama yapılması gereken birsürü işlev vardır.
Biz Birgül Evden Eve Nakliyat olarak bunların hepsini sizin eşyalarınız zarar görmesin, düzgün biçimde taşınsın, herhangi bir eşyanız kaybolmasın, çalınmasın diye yapıyoruz.
Böylece Evden Eve Nakliyat işlerimizde sıkıntı yaşamıyoruz. Yaşarsak diye de müşterilerimize Eşyanızın Bedelini Ödeme veya Aynı Eşyadan Karşılama konusunda % 100 Garanti veriyoruz.
Sizlere Evden Eve Nakliyat işlerinde huzur içerisinde BİRGÜL Nakliyat ile çalışmak kalıyor. Evden Eve Nakliyat sektörünün uzman isimlerinden Birgül Nakliyat evinizi Güvenle Taşır.
İLKİ BAŞLATIYORUZ TAŞİNMAYI SORUN OLMAKTAN KURTARIYORUZ BİZ TAŞİYORUZ SİZLER TAKSİT TAKSİT ÖDÜYORSUNUZ TÜM BONUS KARTLARA 12 TAKSİT
BİRGÜL NAKLİYAT HER NEREDE OLURSANIZ FARK ETMEZ BİR TELEFON AVİZESİ KADAR YAKINDIR ARAC FİLOMUZDA HERZAMAN 7/24 SAAT YÜKÜNÜZ HER NE OLURSA OLSUN ARAC BULUNMAKTADIR . HİZMETLERİMİZ : Toplama Anbalajlama Paketleme Mobilya Montalama Şehır içi ve Şehırler arası Taşıma HİZMET BİZDEN TAKTIR SİZDEN TEL:(0212) 880 44 49 Gsm:(0533) 482 43 35 - (0554) 968 29 60 http//www.birgulnakliyat.com.tr


Ürün ve Hizmetler


anbalajlı,marangozlu,sıgortalı
İstanbul Avrupa Yakası ilçeler arası mesafe farkı gözetmeksiz aynı fiat garantısı ile 7/24saat hizmet
KANPANYA BİRGÜL NAKLİYAT
ŞEHIR İÇİNDE SABİT FIAT GARANTISI 7/24 SAAT HİZMET AGIMIZLA ANBALAJLI,MARANGOZLU,SIGORTALI ÜCRETSİZ EXSPERTİZ HİZMETİ
Evden eve ilden ile marangozlu sigortalı, anbalajlı Eşya toplamalı şehır içi şehırler arası tasimacılık

#evden eve nakliyat,b.düzü evden eve nakliyat,evden #büyükçekmec evden eve nakliyat,avcılar evden eve n #istanbul evden eve nakliyat,evdenevciler,ev taşima #silivri evden eve nakliyat,evden eve nakliyeciler, #beylikdüzü evden eve,ev taşima,bakırköy evden eve


Benzer Firmalar