27 Mart 2015, Cuma
10,3 °C
Üye Giriş Paneli
Kullanıcı Adı
Şifre
BENZER FİRMALAR
Erke Group
Uzun Yılların Bizlere Kazandırdığı Tecrübe, İstikrarlı Gelişim Ve Kurumsallaşma ...


SEZ-BET BETON SANTRALLERİ

( Uzun Çayır Cd.Kadıköy Yapı Merkezi No.:31 B2 Blok D.:15 Hasanpaşa-kadıköy-İstanbul İSTANBUL )
Sponsorlu Bağlantılar
İLETİŞİM BİLGİLERİ
Uzun Çayır Cd.Kadıköy Yapı Merkezi No.:31 B2 Blok D.:15 Hasanpaşa-kadıköy-İstanbul İSTANBUL
Telefon 1: 02163268593
Telefon 2: 02163269960
Fax: 0216 252489
Web Sitesi:www.sezginermuhendislik.com.tr
HAKKIMIZDA
Firma Kuruluş Yılı:2003
Çalışan Sayısı:1 (Yönetici:1 | Memur:1 | İşçi:1
Dış Ülkelerle Bağlantıları:1

2003 YILINDA İSTANBUL\` DA ŞİRKETLEŞEN SEZGİNER MÜHENDİSLİK MAK.ELK.ELKTR.SAN. ve TİC. LTD. ŞTİ.TÜRK İNŞAAT SEKTÖRÜNDE 18 YILI AŞKIN BİR SÜREDİR HİZMET VERMEKTEDİR.

FALİYETLERİNE İŞ ve İNŞAAT MAKİNALARI, BİLGİSAYAR KONTROLLÜ SİSTEM OTOMASYONLARI İLE BAŞLAYAN SEZGİNER MÜHENDİSLİK , SEKTÖRÜN İÇERİSİNDE BULUNAN BİR ÇOK BETON SANTRALİ MARKASINA OTOMASYON HİZMETİ VEREREK ÖNEMLİ TECRÜBELER KAZANMIŞTIR.

HALEN HAZIR BETON ve İNŞAAT FİRMALARI BAŞTA OLMAK ÜZERE ÜLKEMİZDEKİ ve YURT DIŞINDAKİ BİRÇOK KURULUŞUN BETON SANTRALLERİ OTOMASYONU SEZGİNER MÜHENDİSLİK TARAFINDAN YAPILMAKTADIR. DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN BEKLENTİ ve İSTEKLERİ BİZİM İÇİN HER ZAMAN ÖNCELİKLİ OLMUŞ ve AR-GE DEPARTMANIMIZDA BU KONU ÜZERİNDE ÇOK ÇALIŞILMIŞ , HALENDE ÇALIŞMALARIMIZ DEVAM ETMEKTEDİR.

BİLİNDİĞİ ÜZERE ÇAĞIMIZIN TEKNOLOJİSİ SÜREKLİ GELİŞMEKTE ve GÜNDEN GÜNE DEĞİŞMEKTEDİR, BU NEDENLE ÇAĞA AYAK UYDURMAK HERZAMAN YENİ TEKNOLOJLER KULLANMAK İLK HEDEFLERİMİZDEN OLMUŞTUR.

İNŞAAT SEKTÖRÜ İÇERİSİNDE MOBİL ve SABİT BETON SANTRALLERİ, TRANSMİKSERLER, AGREGA BUNKERLERİ, ÇİMENTO SİLOLARI, KONVEYOR BANTLARININ KULLANIMI ,PROBLEMLERİNİN UZUN YILLARIN GETİRMİŞ OLDUĞU TECRÜBEYLE BİRLİKTE İMALAT İŞİNDE\`DE OLMAK ZORUNDA OLDUĞUMUZU ANLAMIŞ BUNUN ÜZERİNDE UZUN YILLAR ÇALIŞARAK İSTEK veTALEPLER DOĞRULTUSUNDA AR-GE DEPARTMANIMIZDA PROJELENDİREREK İMALAT AŞAMASINA GEÇMİŞ BULUNMAKTAYIZ.

TASARIM, PARÇA İMALATI ve TEMİNİ, KOMPLE ÜRETİM KALİTESİ ve İŞÇİLİK, MONTAJ, ÇALIŞTIRIP DEVREYE ALMA, EĞİTİMSATIŞ SONRASI TEKNİK SERVİS HİZMETLERİNDEKİ KALİTESİ İLE MÜŞTERİ ODAKLI ÇALIŞMA ANLAYIŞI ADA BETON SANTRALLERİ İSMİNİN ÜLKEMİZ SINIRLARINI ASMASINI SAĞLAMAK, ÖZELLİKLE KÖRFEZ ve TÜRKİYE CUMHURİYETLERİNDE MARKA HALİNEGELMEK ADA BETON SANTRALLERİ\`NİN BİRİNCİ HEDEFLERİNDENDİR.

ADA BETON SANTRALLERİ\`NDE ÜRETİM AŞAMASINI SON DERECE TİTİZ ÇALIŞMALAR SONUCU GERÇEKLEŞTİRİLİR.

ONAYLANAN MÜŞTERİ TALEPİ PROJE BÖLÜMÜNE AKTARILIR UZMAN PROJE EKİBİ TARAFINDAN SİPARİŞLER İÇİNTASARIM ÇALIŞMALARI YAPILIR, TEKNİK HESAPLAR ,İMALAT ÇİZİMLERİ TAMAMLANIR, BUNLARI YAPMAKTAKİ AMACIMIZ MÜŞTERİLERİMİZİN HER ZAMAN ve HER KOŞULDA YANLARINDA OLMAK ve BİRBİRİMİZDEN GÜÇ ALARAK DAİMA İLERİYE GÜVENLE ve KALİTEYLE GİDEBİLMEKTİR.

BİZİM İÇİN ÖNEMLİ OLAN KESİNLİKLE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ ve SATIŞ SONRASI DESTEĞİNİN, KALICILIK ve BAŞARI KONUSUNDA EN ÖNEMLİ FAKTÖR OLDUĞUNUN BİLİNCİNDE OLAN ADA BETON SANTRALLERİ, İMALATINI YAPTIĞI BETON SANTRALLERİ, TRANSMİKSERLER AGREGA BUNKERLERİ ve ÇİMENTO SİLOLARININ TASARIMI ve MONTAJININ YANI SIRA, GEREKLİ TÜM TEKNİK SERVİS ve BAKIMHİZMETLERİNİ 7 GÜN 24 SAAT KESİNTİSİZ OLARAK MÜŞTERİLERİNE SUNMAKTADIR.

Ürün ve Hizmetleri


İNŞAAT SEKTÖRÜNDE KULLANILAN MOBİL VE SABİT BETON SANTRALİ İMALATI VE YEDEK PARÇA DESTEĞİ VEREN BİR FİRMAYIZ
Anahtar Kelimeler
MAKİNA , İMALAT , İSTANBUL , BETON , MOBİL