ENGİN BİJUTERİ


pazarlar cad. no:48 seyhan adana

Telefon1: 03223592361

Telefon2:

Fax: 03223523315

Web: www.enginbijuteri.com

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:1980
Çalışan Sayısı:30 (Yönetici:1 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:var

1985 yılında güney bijuteri adı altında adana da küçük bir işletme olarak hizmet vermeye başlayan ve 22 yılı aşkın bir süredir hizmetine istikrarını koruyarak devam eden güney bijuteri girişimci kişiliğiyle önemli revizyonlara giderek 2007 ’ nin başlarında engin bijuteri unvanı ile yepyeni bir mağazacılık kimliğine bürünmüştür. Akdeniz başta olmak üzere Türkiye’nin bijuteri sektöründe en ön sıralarında yer almayı başarmıştır.

Toptan Satışta Akdeniz, Karadeniz, İç Anadolu ve Doğu Anadolu’nun seçkin mağazalarının tercihi olan engin bijuteri perakende satışta da seçkin yerlerdeki şubeleri ile değerli müşterilerine hizmet vermektedir.

Yenilikçi kimliği ile her mevsim değişen trendi izlemekte ve günümüz insanının tüm taleplerine bol çeşidiyle karşılamaktadır. 22 yıldır çizgisinden sapmadan ilerleyen engin bijuteri takı ve tasarımın estetikle buluştuğu renkli dünyasına sizleri de bekliyor.


Ürün ve Hizmetler

takı toka küpe kolye broş anahtarlık bileklik bilenzik yüzük halhal şal hızma nazarlık çanta saat peruk postij taç çocuk tokası aksesuar bijuteri ve hediyelik eşya

#bijuteri takı #toka aksesuar #saat kolye #bileklik yüzük #şal çanta


Benzer Firmalar