EUROPA Trade


Hazım Uluşahin İş Merkezi B Blok No:57 Konya

Telefon1: 903322359011

Telefon2:

Fax: 03322359044

Web: www.europa-trade.com

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2010
Çalışan Sayısı:10 (Yönetici:2 | Memur:0 | İşçi:8
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

Merkezi Konya\`da bulunan EUROPA Dış Ticaret, kurulduğu günden bu yana sürekli büyüyen yapısı ve kaliteli hizmet anlayışıyla gelişen bir firmadır. EUROPA Dış Ticaret, ürünlerini dış pazarlara ulaştırmayı amaçlayan firmalarla işbirliği ortamı yaratmayı amaçlamış ve bu amaç doğrultusunda, faaliyette bulunduğu alanlar içerisinde güven ve başarı sağlamıştır.

Bu güven ve başarının altında yatan önemli unsurlar ise dış ticaretin olmazsa olmazları sayılabilecek; çözüme hızlı ulaşma, doğru pazarlama yöntemleri, koşulsuz müşteri memnuniyeti, iyi organizasyon, yeterli teknik bilgi, geniş dünya görüşü ve ticari etik anlayışıdır.

EUROPA Dış Ticaret, Avrupa pazarında artan ticari faaliyetleri sonucu, Londra ve Hong Kong’da temsilcilikler oluşturmuştur. Amaç, bu temsilcilikler vasıtası ile alıcıların her türlü ticari ihtiyaçlarını çözüme kavuştırmaktadır. Başta Avrupa ve Uzakdoğu’dan ithal ve ihraç edilmek istenen ürünün pazar araştırması, kalite kontrolü ve sevkiyatı A’dan Z’ye uzman personel kadrosu ile bizzat yerinde yapılmakta ve alıcıların kaliteli ve sorunsuz bir hizmet alması hedeflenmektedir.


Ürün ve Hizmetler


#ihracat #ithalat #export #import #


Benzer Firmalar