Adana Hazır Yemekcilik


ismetpaşa mah 51010 sk no 10

Telefon1: 5358424119

Telefon2: 3224351249

Fax: 3224351249

Web: adanahaziryemekcilik.com

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2010
Çalışan Sayısı:29 (Yönetici:4 | Memur:0 | İşçi:25
Dış Ülkelerle Bağlantıları:0

Hisar tuncer yemekçilik, toplu yemek gereksinimi olan iş merkezleri, fabrikalar, okullar, hastaneler v.b. kurumların, bu ihtiyacını karşılamak, yemek üretimi ve servis hizmetlerini, en iyi kalite standartlarında sunmak amacıyla, kurulmuştur. Modern ekipmanları ile faaliyet göstermektedir.

Şirketimizin temel amacı, talepleriniz doğrultusunda, beklentilerinizi en iyi şekilde karşılamak, hijyenik bir ortamda, kaliteli ve lezzetli bir yemek üretimi yaparak, mükemmel servis, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Bu doğrultuda hisar tuncer yemekçilik olarak vizyonumuz, sanayi ve ticaret dünyamızda bu hizmeti talep eden, büyük/küçük ölçekli tüm kuruluşlara, kaliteden ödün vermeden, en iyi ürün ve hizmeti, en uygun fiyatlarla ve en sağlıklı biçimde sunan tedarikçi olmaktır.

Yemek üretimi ve catering hizmetlerinde, bilimsel normlara uygun, üretim, servis ve sevk ortamlarında, son derece hijyenik, çağdaş teknolojiyle donatılmış üretim araç ve ekipmanlarımız, gıda konusunda ve hizmet sektöründe uzun yıllar deneyimli, tamamen profesyonel kadromuz ile, sağlıklı, lezzetli ve standartlara uygun üretimimizi, sizlere sunmaktan büyük mutluluk duyacağız.

Hizmet birimlerimiz, tarafınızdan, mesai saatleri içerisinde, önceden haber vermeksizin ziyaret edildiğinde, gururumuzun haklılığı ortaya çıkacaktır.

saygılarımızla
HİSAR TUNCER YEMEKCİLİK


Ürün ve Hizmetler

hazır yemek, yemekçilik, adana hazır yemekçilik, toplu yemekçilik, tabildot yemekçilik

#hazır yemek #adana hazır yemek, #hazır yemek adana #hazır yemek #yemekçilik


Benzer Firmalar