Anasayfa » Reklam Ajansları » Reklam Tanıtım » İSTANBUL Reklam Ajansları » Pause Ajans - Reklam Ajansı Bakırköy

Pause Ajans - Reklam Ajansı Bakırköy


İstanbul Cad. No:120 Yıldız Apt. Kat:5 Daire:11 34142 Bakırköy

Telefon1: 0542 495 10 95

Telefon2:

Fax:

Web: www.pauseajans.com

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2010
Çalışan Sayısı:5 (Yönetici:0 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

Yaratıcı fikirlerimizi güncel tasarım trendleriyle birleştirerek, daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı amaç edinmiş, profesyonel bir reklam ajansıyız. Özgün bakış açımızla ele aldığımız tüm çalışmalarımızın ortak noktası, ideal reklam çözümü olmasıdır.
Pause Ajans olarak artı fikirler üretip maksimum performans elde etmenizi amaç ediniriz çünkü bizim için her proje yeni bir heyecan kaynağıdır. Hayal ettiğiniz görsel etkiyi, bilgileriniz ile bütünleştirerek tanıtımınızı en göz alıcı şekilde hedef kitlenize sunarız.
Almanya’ da “Vodafone, Citibank, Edeka (Migros-Tansaş benzeri marketler zinciri), Unity Media (dijitürk ve d-smart benzeri kanal), Haribo, T-Home” gibi ve Amerika’ daki bazı markalara “Sanoxy, Technoline, Technoearth, Wacces, Home Acces” ajans hizmeti vermekle beraber Türkiye’ de “Limon Company, Avva, Derimod” gibi bazı Türk markalarına tasarımlarımızı ve tecrübemizi profesyonel ekip ruhu ile güç katmaktayız.


Ürün ve Hizmetler


uygun fiyata katalog tasarımı
Katalog, kendinizi tanıtmanın da ötesinde satışınızı ve işinizi kolaylaştırır...
uygun fiyata logo tasarımı
3 ayrı konsette logo tasarımı Firma, ürün, hizmet veya etkinlik isminiz akıllarda kalsın... Logo, amblem ve Logo-type; her yerde kullanabileceğiniz bir kurumsal kimlik ögesidir. Pause Ajans logo, amblem ve logo-type tasarım hizmetleriyle sektörünüzde her zaman bir adım önde olmanız için profesyonel ekibiyle yanınızdadır.
uygun fiyata kurumsal kimlik
Kurumsal kimlikle güçlenin ve rakiplerinize fark atın... Bir şirketin, kurumun, oluşumun ve kişinin kendisini temsil etme biçimlerinin bütününe Kurumsal Kimlik adı verilir. İyi bir pazarlama stratejisi sağlam temeller üzerine oturtulmuş güçlü bir kurumsal kimlik ile gerçekleşir. Kurumsal kimlik; o kurumun felsefesini, hizmet anlayışını, istihdam edilen personel ve ürün kalitesini, müşteri portföyünü, çalışma stratejisini vs. temsil eder. Bunun görsel olarak ifadesi ise grafiksel kurumsal k
Logo, kurumsal kimlik, slogan, katalog, broşür, billboard, gazete ve dergi ilanı, afiş, insert, kutu ve ambalaj tasarımı, dijital art, web tasarım, fotoğraf stüdyomuzda ürün çekimleri, radyo reklamı, tv reklam, medya satınalma ve matbaa hizmetleri sunuyoruz.

#logo tasarım #katalog tasarımı #kurumsal kimlik #reklam ajansı #web tasarım


Benzer Firmalar