03 Mart 2015, Salı
9,8 °C
Üye Giriş Paneli
Kullanıcı Adı
Şifre
BENZER FİRMALAR
Sedret Ambalaj
50*35*40 Dopel Koli, Oto Güneşlik, Numune Kolisi, Askılı Koli, Koli Türleri, Kol...
Akel Ticaret İkinci El Koli Cikma Koli
Firmamız İkinci El Koli, 2. El Koli, Çıkma Koli, Sıfır Koli, İkinci El Çuval, 2....
Luks Aksesuar
Her Türlü Ambalaj Ürününü Kurdelele Ambalaj Makineleri Vb....
Norm Plas
Endüstriyel Ambalaj Plastik Kasa İstifleme Taşıma Kasaları Özel Üretim Kasa ...
Begen Ambalaj
Kutu, Koli, Ambalaj, Oluklu, Mukavva, Ayakkabı, Kutusu, Pelur Baskısı...
Bn Ambalaj
Ürün Yelpazemizde Gıdandan Kozmetik Kutularına, Poşetten Ambalaj Kağıdına, Taşım...
Ttnet Hosting - Domain Ve Hosting Hizmetleri
Ttnethosting.com Turkiye\`deki Sunuculari İle Web Hosting, Linux Hosting, Bayi (...
Mavi Ajans
Takvim Antetli Kağıt Afiş Etiket Diplomat Zarf Kutu Ajanda Dosya Sevk İr...
Can Plastik
Tişört Baskıları Şapka Baskıları Kupa Bardak Baskıları Tasarım Ve Serigraf Hizm...
Karakayalar Plastik
Mop Takozu, mop İmaltı, mangalyelpazesi...


Özer Toprak Gıda Plastik Enerji İnşaat Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş.

( OSB 10. Cadde No:3 ESKİŞEHİR )
Sponsorlu Bağlantılar
Sayfanın İzlenme Sayısı: 973
>>
İLETİŞİM BİLGİLERİ
OSB 10. Cadde No:3 ESKİŞEHİR
Telefon 1: 222.2360661
Telefon 2: 222.2360662
Fax: 222.2360633
Web Sitesi:www.arlem.com.tr
HAKKIMIZDA
Firma Kuruluş Yılı:2014
Çalışan Sayısı:25 (Yönetici:0 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi' nde 7000 m2' lik alana kurulmuş plastik çember tesisimizde % 100 ithal ve orijinal polipropilen ham maddeden üretilmiş 17 farklı ebatta çember üretebilmekle birlikte müşterilerimizin farklı talepleri doğrultusunda çeşitli renk veya teknik özelliklere sahip ambalaj çemberleri üretim imkânımız bulunmaktadır.

Arlem Endüstriyel Ambalaj, müşterilerimizin tüm endüstriyel ambalajlama ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına çok çeşitli ambalaj malzemelerinin tedarik ve satışını organize etmektedir. Firmamızın müşteri odaklı çalışma anlayışı, müşterilerimizin her türlü ürün ve hizmet taleplerine zamanında ve eksiksiz cevap verebilmek adına her zaman önceliğimiz olmuştur. Doğru sınıflandırılmış çok çeşitli kalitedeki ürünlerin, müşteriye özel tedarik, stok yönetimi, zamanında teslim ve satış sonrası hizmet kalitesi firmamızı rakiplerinden güçlü ve ayırt edici kılmaktadır..
Ürün ve Hizmetleri

Polipropilen çember
Üretmekte olduğumuz polipropilen çemberler 100% ithal ve orijinal hammaddeden imal edilmekte olup; seri, hızlı ve sürekli çemberleme yapabilen tam otomatik makinelerde sorunsuz olarak çalışmaktadır. Ambalajlama sırasında oluşan tozlanma ve ambalajlama zayiatı piyasadaki mevcut yerli ve ithal ürünlere kıyasla minimum seviyededir.


Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi`nde 7000m2`lik alana kurulmuş plastik çember tesisimizde % 100 ithal ve orijinal polipropilen hammaddeden üretilmiş 17 farklı ebatta çember üretebilmekle birlikte müşterilerimizin talebi doğrultusunda farklı renk veya teknik özelliklere sahip çember üretim imkânımız bulunmaktadır.Müşterilerimizin çeşitli ihtiyaçlarına cevap verebilmek adına her türlü ambalajlama malzemelerini kalite beklentilerine uygun ve rekabetçi fiyatlarla müşterilerimizin hizmetine sunabilmekteyiz.Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi`nde 12300m2`lik alana kurulmuş oluklu plastik levha tesisimizde Röplast markasıyla Türkiye`de ilk defa “S Line” dalgalı oluk yapısına sahip PP oluklu levha üretimimiz bulunmaktadır. Kütahya`da faaliyet göstermekte olan ÖZER KİREMİT`in üretmekte olduğu mamuller, yurt çapında geniş bayi ağı ile müşterilerine ulaştırılmaktadır.ÖZER UN, ekmeklik, baklavalık, böreklik ve bisküvilik un üretmekte olup, Türkiye`nin sayılı bisküvi üreticilerine un tedarik etmektedir.İşletmelerimiz ilgili alanlarda TSE, ISO 9000, ISO 9001, ISO 22000, OHSAS 18001 kalite güvence sertifikaları, CE, REACH ve RoHS uygunluk belgerine sahiptir.
Anahtar Kelimeler
, , , ,