Teksu su arıtma sistemleri


Atakent Mah.Ege Sk.No:12/28 Ümraniye/İSTANBUL

Telefon1: 0216 316 06 41

Telefon2: 0535 329 10 94

Fax: 0216 316 06 51

Web: www.teksuaritma.com

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2012
Çalışan Sayısı:5 (Yönetici:0 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:Teksu Arıtma Sistemleri , en yeni teknolojileri kullanarak dünya standartlarında güvenilir çözümler sunmak üzere sektördeki yerini almıştır.Temiz su arıtma sistemlerinin yanı sıra proses suları , saf sular , deiyonize ve demineralize amaçlı sistem çözümleri sunmaktadır.Konusunda uzman kadrosu , teknik servis hizmetleri ile müşteri memnuniyeti sağlanır.Hizmet ve üretimde kalite ön plandadır.
Firmamız medikal sektöre yönelik hizmet çözümlerine odaklanmıştır. Özellikle diyaliz suları hazırlama sistemleri ve klor dezenfeksiyon sistemleri ile ilgili çalışmalara da ağırlık vermiştir . İçme-kullanma suyu , deniz suyu, havuz kimyasalları faaliyet konularımızdan birkaçıdır.
Teksu en uygun arıtma çözümlerini sunmak için güçlü uzman kadrosuyla sizlere hizmet vermektedir . Sunacağımız çözümler teknik ve ekonomik olarak size özel olacaktır.Alacağınız ürün ve hizmet en yüksek kalitede , en düşük fiyat performansında olacaktır.İhtiyaçların doğru tespiti kurulacak sistemin kolay işletilmesi ve kontrol edilebilmesini sağlar.
Satış sonrası hizmeti, ticari kaygıya düşmeden en uygun teknoloji ve ekipman desteğiyle siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.


Ürün ve Hizmetler


Kabinli tezgah altı su arıtma cihazı
Tezgah altına monte edilebilen motorsuz kabinli içme suyu cihazı.
 İçme-kullanma suyu arıtma üniteleri
 Evsel ve ticari arıtma üniteleri
 Proses suları hazırlama üniteleri
 Gıda suları hazırlama üniteleri
 İçecek ve meşrubat sanayi üniteleri
 Tekstil
 Kozmetik
 Medikal
 Tarım sulamaları
 Elektronik
TEKSU SU ARITMA sistemleri ile ilgili tecrübelerini , ihtiyaç ve beklentilerinize uygun projeler sunarak çözüm ortağınız olacaktır. Saygılarımızla,
Fatih ORAL Satış Sorumlusu

# # # # #


Benzer Firmalar