Telcon Bilişim


Gençlik Cad. Ömer Seyfettin Sokağı No:4/5

Telefon1: 03122324070

Telefon2:

Fax: 03122314030

Web: www.telcon.com.tr

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2011
Çalışan Sayısı:6 (Yönetici:2 | Memur:1 | İşçi:3
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

Telcon, işyerlerinin, ofislerin, kurumların, konut, otel ve fabrikaların, değişen ve gelişen haberleşme ihtiyaçlarına hızlı ve etkin servis hizmeti sunar. Telefon santrali ve çevre birimlerinin, kullanıcıların istek ve ihtiyaçları doğrultusunda re - konfigüre edilmesi, güncellenmesi, kapasite arttırımı, özellik eklenmesi, özelleştirilmesi, ariza durumunda yerinde teknik destek verilmesi, sistem taşınması, dahili veya harici hat eklenmesi, kullanıcı haklarının/ayarlarının değiştirilmesi gibi hizmetlerdir. Bu servislerden yararlanmak için, son kullanıcı ile herhangi bir sözleşme yapılmasına gerek yoktur. Türkiye’nin neresinde olursa olsun, hangi markadan ve modelden olursa olsun, telefon santralı ile ilgili teknik destek almak istendiğinde, azami 24 saat içerisinde yaşanılan problemin yada talebin niteliğine bağlı olarak yerinde veya uzaktan erişimle çözüm sağlanır.


Ürün ve Hizmetler


Alcatel 8082 IP Touch
0/100/1000Mb/s PC Bağlantı Noktası Geniş bant ses Geniş bant yakışıklı Geniş bant entegre Bluetooth ahize Klavye Seçeneği 16 / 9 7 "800x480 Dokunmatik ekran: TFT WVGA 3.5mm, USB ya da Bluetooth kulaklık fişi Klavye Build video özellikleri standart ya da uzatma Video addon ile resepsiyon ve emisssion Eklenti bağlantıları: 1 seri bağlantı, 2 adet 2.0 USB, 1 adet PS2 klavye Ayarlanabilir ayak
Alcatel santral, çağrı merkezleri, karel, netaş, ericsson, cwiz
yangın alarm sistemleri, hırsız alarm sistemleri, kart okuyucular, parmakizi okuyucular, yüz tanıma sistemleri
bekçi tur sistemleri, ses networkleri, data networkleri, routerlar, modemler, vpn ve firewall cihazları, switchler, serverler, kablosuz ağlar, konferans sistemleri , her çeşit telekomünikasyon cihazları. network altyapı işleri, zayıf akım sistemleri.

#Alcatel santral #voip #güvenlik kameraları #geçiş sistemleri #hırsız alarm


Benzer Firmalar