Anasayfa » İthalat ve İhracat » » Great Style Technology

Great Style Technology


Room 401,Unit Dong Building A1,Nanma Xiao qu,Yuecheng,Yueqing,Wenzhou Zhejiang Post Code: 325604 CHINA

Telefon1: +8613681707419

Telefon2:

Fax: +08657762586351

Web: www.grtstyl.com

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2008
Çalışan Sayısı:10 (Yönetici:0 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:Çin,Türkiye

Biz Great Style Technology olarak 2008 yilindan beri Cinde yerlesik olarak bulunmakla birlikte Shanghai,Guangzhou ve Wenzhou sehirlerinde baglantilarimiz bulunmaktadir. Yapmis oldugumuz calismalar; Çin\`de tercümanlık ve İthalat konularında deneyimlerimiz ile ticaretiniz Çin\`in hangi şehrinde olursa olsun size yardımcı olarak bir nevi Cindeki gozunuz kullaginiz olmak..


Ürün ve Hizmetler

Hizmetlerimiz

1- Detaylı Ürün ve Fiyat araştırması

Ticaretini yapmayı düşündüğünüz ürünle ilgili üreticileri tespit ederiz. Bunlarla ilgili yazışmalara başlar, fabrika ve ürünler ile ilgili detaylı bilgileri toplarız. Yapacağımız 1 haftalik araştırmadan sonra size ürünler ile ilgili detaylı rapor hazırlarız. Bildiğiniz üzere Çinde aynı malı bir çok fabrika üretilebilmekte ve aynı zamanda internet ortamında bir çok güvenirliliği olmayan aracılar ve sahte firmalar olmaktadır. Yapacağımız araştırma ile birlikte sizi bu firmalardan korumuş olur, yapacağınız birçok masrafıda engellemiş oluruz.

2- Fabrika Kontrolü

Çinde istediğiniz ürünle ilgili araştırmanızı yaptınız ancak kalitesi ve fabrikanin kendisi ile ilgili şüpheleriniz var. Buraya kadar gelmenize gerek yok. Sizin adınıza, uzman arkadaslarımız fabrikayı yada fabrikaları ziyarette bulunur, kendi uzman görüşleriyle birlikte resimli ve görüntülü bir rapor hazırlarız.

3- Ürün ve Kalite Kontrolü

Ithal etmek istediginiz ürünü buldunuz ve malın üretimi aşamasına geldiniz. Üretim esnasında malın doğruluğundan emin olmak istiyorsanız ürünle ilgili bir ara kontrol yapılır, gerekirse numune alınıp alıcıya gönderilir. Yapacağımız özel kalite kontrolünde ise beraber çalıştığımız, konularında uzmanlaşmış deneyimli kişiler tarafindan gerçekleştirilir.

4- Mal Yüklemesi ve Son kontrol

Yapılmasını bizce zorunlu gördüğümüz hizmetimizdir. Ürünü sipariş verdikten sonra, firma bize malların hazır olduğuna dair bilgi verir. Burda ürünlerin istenilen standartlarda olup olmadığını, ölçülerini, adetlerini, ağırlıklarını ve sizin dikkat etmemizi istediğiniz diğer özelliklerin son kontrolünü yapar, malların konteynırlara yüklenmesini fabrika ile beraber yaparız. Gerekli resim ve video çekimlerini en geç bir gün içerisinde size ayrıntılı olarak ulaştırırız.

5- Çince tercümanlık ve Rehberlik

Fuar organizasyonlarında, fabrika gezilerinde, iş anlaşmalarında sorunsuz bir şekilde tam verim almanız için çok iyi Çince bilen tercümanınız hizmetinizdedir. Havaalanında karşılama-uğurlama, otel rezervasyonu, iş seyahat planı, tren-uçak biletlerinin temini, araç kiralama, ucuz alışveriş noktaları, damak tadınıza uygun restoran, eğlence yerleri, Türkiye ile ucuz konuşabileceğiniz telefon kartları gibi sorunları biz çözüyoruz. İşten arta kalan zamanlarda Çin iş seyahatinizi aynı zamanda bir tatile çevirmek, Çin kültürünü yakından tanımanızı sağlamak, Çin içerisinde rahat hareket edebilmenizi sağlamak amacıyla tercümanınız esnek çalışma saatleri ile hizmetinizdedir

6- Sipariş ve Üretim

Fiyat, kalite ve standartlar kesinleştirildikten sonra anlaşmada belirlenen avans ödenir ve üretim başlar. Belirlenen mal teslim tarihinden sapmayacak şekilde malların üretilmesi için firmalar ile sürekli iletişim halinde oluruz ve size düzenli bilgi akışı sağlarız.

# Çince tercümanlık ve Rehberlik #Çin\`den ithalat #Çin\`den Nakliyat #Kalite Kontrol #Danışmanlık


Benzer Firmalar