Anasayfa » Güzellik ve Bakım » » MİNA TİCARET

MİNA TİCARET


Karagözsırtı cad. no : 57/a

Telefon1: (0538) 216 8 696

Telefon2: (0216) 413 0 796

Fax: -

Web: www.minaticaret.tr.gg

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:01-05-2012
Çalışan Sayısı:0 (Yönetici:1 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

HER ZAMAN EN UYGUN FİYAT VE EN KALİTELİ ÜRÜN POLİTİKASIYLA MİNA TİCARET HİZMETİNİZDE. FİRMA OLARAK HER ZAMAN SİZLERE EN İYİ HİZMETİ VERMEK İÇİN ÇABA SARFEDİYORUM. SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZLE DAHA İYİ İLETİŞİME GEÇEBİLMEK İÇİN WEB SİTEMİZİ OLUŞTURDUM. WEB SİTEMİZ ÜZERİNDEN BENİMLE TEMASA GEÇEBİLİR, FİRMAM İLE İLGİLİ YORUM VE ELEŞTİRİLERİNİZİ BANA İLETEBİLİRSİNİZ.

MİNA TİCARET 01-05-2012 TARİHİNDE FAALİYETLERİNE BAŞLADI. İLK ETAPTA İSTANBUL BEYKOZ\`DA FAALİYET GÖSTEREN FİRMAM YAKIN ZAMANDA İSTANBUL VE ARDINDAN TÜM TÜRKİYE\`YE YAYILDI. ŞUAN TÜRKİYE\`NİN EN BÜYÜK FİRMALARINDAN BİRİ OLAN MİNA TİCARET DÜNYA\`NIN EN İYİ FİRMALARI ARASINA GİRMEK İÇİN ÇALIŞIYOR. BU UZUN SERÜVENİMDE YANIMDA OLAN VE BANA GÜVENEN HERKESE SONSUZ TEŞEKKÜRLER.

WEB SİTEMİZDE SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ İÇİN ÜRÜN RESİMLERİNİ TANITACAĞIM. WEB SİTEMİZİN BLOG ALANINDAN SİZLERE SEKTÖRÜMÜZLE İLGİLİ SON GÜNCEL KONULARI PAYLAŞACAK, ALACAĞINIZ ÜRÜNLER HAKKINDA DAHA DETAYLI BİLGİ SAHİBİ OLMANIZI SAĞLAYACAĞIM. İLETİŞİM BÖLÜMÜNDEN SİZLE KONTAK KURACAK ELEŞTİRİLERİNİZİ VE YORUMLARINIZI DİNLEYECEK VE SORUNUNUZ VARSA ÇÖZÜM BULACAĞIM. HER İŞİN DİJİTAL ORTAMDA YÜRÜDÜĞÜ GÜNLERDE BİZİM GİBİ YENİLİKÇİ BİR FİRMANIN WEB SİTESİ OLMAMASI GERÇEKTEN ÇOK YANLIŞ OLURDU. BU SEBEPLE DAHA FAZLA GEÇ KALMADAN WEB SİTEMİZİ YAYIN HAYATINA SOKTUM.

İLERLEYEN SÜREÇLERDEN MİNA TİCARET OLARAK WEB SİTEMİZİ DAHA FAZLA GELİŞTİRECEĞİM. BİR DÜKKANIN NASIL SÜREKLİ KENDİNİ YENİLEMESİ GEREKİYORSA, ÖRNEK OLARAK; YENİ TABELA, YENİ KAPILAR VE YENİ BİLGİSAYARLAR V.B. WEB SİTELERİDE ONLİNE BİR İŞLETME OLDUĞU İÇİN YENİLENMESİ GEREKİYOR. BU SEBEPLE WEB SİTEMİZİ SİZLERE DAHA İYİ HİZMET VERMEK İÇİN SÜREKLİ YENİLEYECEK VE GELİŞTİRECEĞİM. BU ETAPTA WEB SİTEMİZDE KESİNTİLER YAŞANMAYACAK VE YAYIN HAYATINA DEVAM EDECEKTİR.

SAYGILARIMLA !...

MİNA TİCARET
Onur DENİZ


Ürün ve Hizmetler

DERMATOLOJİK CİLT VE SAÇ BAKIM ÜRÜNLERİ, BİTKİSEL SAÇ BAKIM ÜRÜNLERİ, VERSİYON PARFÜMLER, KİŞİSEL BAKIM ÜRÜNLERİ, KOZMETİK ÜRÜNLER, TEMİZLİK MALZEMELERİNİN PERAKENDE VE TOPTAN SATIŞI YAPILMAKTADIR !...

#temizlik malzemeleri #kozmetik ürünler # # #


Benzer Firmalar