Anasayfa » Basın ve Medya » İSTANBUL Basın ve Medya » Haber Revizyon Ulusal Medya

Haber Revizyon Ulusal Medya


ATS Plaza Hürriyet Bulvarı No: 129

Telefon1: 02128755880

Telefon2: 05448755880

Fax: 02128758606

Web: www.haberrevizyon.com

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2004
Çalışan Sayısı:10 (Yönetici:0 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

Aşağıda dergimize ait genel bilgileri bulabilirsiniz.


Haber Revizyon Aylık Haber Dergisi

· Haber Dergisi statüsündedir; doğrudan Adalet Bakanlığı, Basın Enformasyon Müdürlüğü’nün izni ile yayımlanır.

· Ulusal ve aylık olarak yayımlanır. Tüm Türkiye’de ve KKTC’de satıştadır, Migros, D&R VE Dünya Grubu’nun dağıtım ağındaki tüm bayilere gitmektedir.

· 80 sayfadır.

· Belirli haberler Türkçe ve İngilizce olmak üzere iki dilde yayımlanır.

· Politika, sağlık, sanat, eğitim, moda, iş dünyası, spor, teknoloji, bilim, tarih, yeme-içme / mekan gibi başlıklarda haberler ve röportajlar yer alır.

· Baskısı Dünya Yayıncılık, dağıtımı Yaysat tarafından yapıldığından dolayı, abonelik işlemleri ve satış noktalarındaki yeri konusunda elit bir işleyişe sahiptir.

· Tanıtım sayısı Eylül ayında 10.000 adet basılmış ve Cumhurbaşkanlığı başta olmak üzere, TBMM, bakanlıklar, TİM, TUSİAD, İTO, İSO gibi önemli meclis, dernek ve odalara ve buralara bağlı olan iş dünyasının önde gelen isimlerine dağıtılmıştır. Dergimizin ilk 3 sayısı yine bu kurum ve kişilere, bu şekilde dağıtılacaktır.

· Sunay Akın, Rafael Sadi, Cahit Ülkü, Prof. Dr. Arif Verimli, Prof. Dr. Haydar Dümen gibi yazarlar düzenli olarak dergimizde yazmaktadır.

İlerleyen zamanlarda firmanız ile yapabileceğimiz çözüm ortaklıkları için görüşmek isterseniz aşağıdaki telefon numaralarından veya bu adresten e-posta ile haberleşebiliriz.

İlginiz için şimdiden teşekkür eder, iyi çalışmalar dilerim.Saygılarımla,


Ürün ve Hizmetler


Haber Revizyon Ulusal Medya
Aşağıda dergimize ait genel bilgileri bulabilirsiniz. Haber Revizyon Aylık Haber Dergisi • Haber Dergisi statüsündedir; doğrudan Adalet Bakanlığı, Basın Enformasyon Müdürlüğü’nün izni ile yayımlanır. • Ulusal ve aylık olarak yayımlanır. Tüm Türkiye’de ve KKTC’de satıştadır, Migros, D&R VE Dünya Grubu’nun dağıtım ağındaki tüm bayilere gitmektedir. • 80 sayfadır. • Belirli haberler Türkçe ve İngilizce olmak üzere iki dilde yayımlanır. •

#Haber #revizyon #bakanlık #gündem #avrupabirliği


Benzer Firmalar