Anasayfa » İnşaat sanayi » İSTANBUL İnşaat sanayi » BATI ELEKTRİK İNŞAAT DEKORASYON

BATI ELEKTRİK İNŞAAT DEKORASYON


Fatih Mahallesi Turgut Özal Bulvarı No:29/A Büyükçekmece İstanbul

Telefon1: 8811783

Telefon2:

Fax: 0 212 881 1783

Web:

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:1997
Çalışan Sayısı:0 (Yönetici:0 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

BATI ELEKTRİK İNŞAAT DEKORASYON ; 1997 yılında inşaat dekorasyon alanında hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. Sonraki yıllarda hızla gelişen ve büyüyen piyasanın ihtiyaçlarına cevap verebilmek için hem kadrosunu hemde vizyonunu genişleten firmamız tesislerin projelendirilmesi ve anahtar teslimi taahhüt işlerinin yapımına devam etmektedir.

Faaliyetlerimiz; Avm ve sosyal yaşam tesisleri, oteller, konut inşaatları,rezidanslar,hastaneler, eğitim kurumları, resmi kurum ve hizmet binaları, iş merkezleri, ofis ve mağazalar, fabrika ve tesisler vs. Bugüne kadar birçok projeyi başarıyla tamamlayan firmamız tecrübeli kadrosuyla siz değerli müşterilerimizin iş ortağı olmaya devam edecektir.

Hizmetlerimiz;
ELEKTRİK VE SU TESİSATI ; bina içi aydınlatma, dekoratif aydınlatma, data yapısal kablolama, telefon santrali, kompoyon panoları, ana dağıtım panoları, yangın alarm sistemleri, hırsız alarm sistemleri kamera sistemleri ve tüm sıhhi su tesisatları kombi ve doğalgaz dönüşümleri
DEKORASYON ; alçı, alçıpan asma tavan, boya, taşyünü asma tavan, cipin tavan, kartonpiyer, patina, parke, seramik kaplama, lavabo, geberit, duşakabin, jakuzie, jaluzi, mutfak dolabı, dış cephe mantolama, iç cephe mantolama, izalasyon, ses kes vs. Bugüne kadar birçok projeyi başarıyla tamamlayan firmamız tecrübeli kadrosuyla siz değerli müşterilerimizin iş ortağı olmaya devam edecektir.
Tesislerin her türlü iç ve dış dekorasyon ihtiyaçlarını konusunda deneyimli personeli ile kaliteden ödün vermeden etkin ve ekonomik çözümler üretmekteyiz ve devam etmekteyiz.
BATI ELEKTRİK İNŞAAT DEKORASYON
Fatih Mahallesi Turgut Özal Bulvarı No:29/A Büyükçekmece İstanbul
0212 8811783 0543 4872792-93-94


Ürün ve Hizmetler


#inşaat #dekorasyon #elektrik # #


Benzer Firmalar