Elazığ Haber


Yeni Mah.Gazi Cad.No:38

Telefon1: 04242372776

Telefon2:

Fax: 04242372776

Web: www.elazighaberi.com

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2009
Çalışan Sayısı:5 (Yönetici:0 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

Elazığ haberlerini takipte, Elazığ Haberi farklı bakış açısı, hızı, içerik zenginliği ile öne çıkmaya başladı.
Elazığ Haberi adlı haber sitesi geçtiğimiz 2009 yılının Ocak ayında kuruldu. Gündemi yakalayan haberleriyle faaliyetlerini yaklaşık 4 senedir başarıyla sürdürüyor. Site içeriğinde genel olarak Elazığ\`da öne çıkan güncel haber ve gelişmeleri bulabilirsiniz. Spordan siyasete, güncel konulardan ekonomiye, kültürden eğitime Elazığ haberleri sitesi üzerinden takip edilebiliyor.

ElazigHaberi.com\`da Elazığ iline ait haberlerin yanı sıra ülkemizin diğer illerinde ve hatta dünya üzerinde yaşanan gelişmeleri de en güncel haliyle görebilirsiniz. İşletim sistemleri, anti-virüs yazılımları, sosyal ağlar, cep telefonları ve teknoloji dünyasına ait diğer tüm ilgi çekici haber ve yazılar bu adreste bulunabiliyor.

Elazığ Haberi İnternet sitesinde yer alan haberleri dilediğiniz takdirde, Facebook ve Twitter gibi sosyal ağlarüzerinden sevdikleriniz ile tek bir tuşa basarak paylaşabilmektesiniz. Haberin üzerinde yer alan Tweetle veya diğer sosyal ağlara ait logoları tuşlayarak tüm çevrenize ElazigHaberi.com tarafından hazırlanan haberleri gösterebilirsiniz.

Foto galeri ve video galeri bölümlerimizde haberlere ait fotoğraf ve videolar paylaşılıyor. Sitede yer alan seri ilanlar bölümünü, emlak - 2.el eşya - otomobil ve personel ilanı gibi amaçlar için kullanabiliyor. Ayrıca firmanız var ise firma rehberi bölümümüzden, firmanızı tanıtabilecek veya ihtiyacınız olan firmaları görebileceksiniz.


Ürün ve Hizmetler

elazığ haber, elazığ haberi, elazığ haberleri

# # # # #


Benzer Firmalar