Anasayfa » Plastik sanayi » Kimya ve Yan Sanayi » İSTANBUL Plastik sanayi » Burhanoğulları Kimya Plastik San.Tic.Ltd. Şti

Burhanoğulları Kimya Plastik San.Tic.Ltd. Şti


Beysan Sanayi Sitesi. Dereboyu Cad. No:7/1 34524 Beylikdüzü - İSTANBUL

Telefon1: 0212 568 83 02

Telefon2: 0212 422 28 66

Fax: 0212 611 63 56

Web:

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:1975
Çalışan Sayısı:0 (Yönetici:0 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

Firmamız, babamız Burhan KARABUL tarafından 1975 yılında Mercan Kimya ünvanı ile İstanbul’da kurulmuş ve Mercan markası ile ayakkabı boyası ve cilası üretimine başlamıştır

Ürünlerinde önce kalite ve akabinde müşteri memnuniyetini prensip edinen firmamız kısa sürede tüketicinin beğenisini kazanarak güvenilir bir marka haline gelmiştir. Bu sayede ürünlerini Türkiye’de marketlere, askeri kışlalara ve tüketimin olduğu her noktaya bayileriyle birlikte ulaşımını sağlamıştır.

Üretmiş olduğu ürünlerin plastik ambalaj üretimini ve tasarımını da kendi bünyesinde yapan firmamız, ayrıca 1989’da yapmış olduğu ar-ge çalışmalarıyla Kendiliğinden Parlayan Ayakkabı Boyalarını ürün yelpazesine katarak sektöre öncülük eden firmalardan olmuş ve aynı yıl içerisinde SHOW markası ile dış pazarlara açılma kararı almıştır.

2006 yılında genç ve dinamik bir kadrosuyla yeni bir yapılanma içine giren firmamız, yönetimin oğullarına devredilmesiyle firma ismini bu doğrultuda BURHANOĞULLARI KİMYA PLASTİK SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ olarak tescil ederek, hızla gelişmeye devam etmiştir.

Bu gün firmamızın ürettiği SHOW Ayakkabı Bakım Ürünleri iç ve dış piyasada müşterinin güvendiği bir marka haline gelmiş , üretiminin %80’ini Avrupa, Amerika, Asya, Avustralya, Ortadoğu ve Afrika’daki bir çok ülkeye ihraç ederek sektördeki yerini almıştır.


Ürün ve Hizmetler

ayakkabı boyası, ayakkabı cilası, ayakkabı parlatıcı sünger, ayakkabı dedorantı

#ayakkabı boyası #ayakkabı cilası #ayakkabı deodorantı # #


Benzer Firmalar