Anasayfa » Dayanıklı tüketim malları sanayi » İSTANBUL Dayanıklı tüketim malları sanayi » Cemko Metal - Çubukta Patates ve Mısır Arabaları

Cemko Metal - Çubukta Patates ve Mısır Arabaları


YENİ ÇAMLICA MH. DURSUNBEY CAD. NO:43/B ATAŞEHİR/İSTANBUL

Telefon1: 02164714771

Telefon2: 05387302525

Fax: 02164714771

Web: www.cemkometal.com

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2009
Çalışan Sayısı:15 (Yönetici:2 | Memur:2 | İşçi:20
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

4 yılı aşkın bir süredir mısır arabası, çubukta patates, bardak mısır, közde kestane, pop corn, pamuk şeker ve endüstüriyel futfak ekipmanları sektöründe kaliteli ürün ve hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayız.

Bugün elde ettiğimiz ve gelecekte artarak süreceğine inandığımız başarının temelinde; müşteri memnuniyeti odaklı, kaliteden ödün vermeden ve taleplere en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap veren proaktif bir anlayış yatmaktadır. Çünkü biz biliriz ki; müşterilerimiz için yaptığımız değerler bizim için en kıymetli referanstır.

Ürün ve hizmetlerimizin kalitesi; deneyimli, sürekli değişime ve gelişime açık olan çalışanlarımızın kalitesiyle başlar. Müşteri ilişkilerimizde karşılıklı yarar sağlamak temel ilkemizdir. Bilgi ve teknoloji çağının imkânlarından en hızlı ve en verimli şekilde yararlanarak siz değerli iş ortaklarımıza ve Türk Ekonomisine katkıda bulunmayı hedef alırız.

Vizyonumuz

Üretilen ve hizmete sunulan ürünleri sadece tüketiciye ulaşana kadar korumasını değil, ürüne değer katmasını ve ürün tüketildikten sonra dahi varlığını sürdürerek tüketici tarafından saklanmasını hedefliyoruz. Bu sayede tüketiciye ek bir fayda sağlanırken üreticinin tanıtımını, onu bir sefer almaya değer gören tüketicinin aklında yer edecek şekilde ulaştırılmış olur. Ambalajın baskısına ve malzemesine yapılan yatırımın karşılığı alınır ve müşteri bağlılığı tam olarak oluşturulur.

Misyonumuz

Etik iş değerlerine olan bağlılığından kopmadan, müşterilerine en iyi hizmeti sunmak.
Sektöründe kavuşturucu ve bağlayıcı olmak.
Kurum kültürümüzü oluşturan değerlerden taviz vermeden nitelikli çalışanlarımızla, sektöründe değişime liderlik etmek ve ülkenin gelişimine katkıda bulunmak.
Ürün güvenirliği sağlamak.
Müşteriler ile devamlı iletişim halinde olmak ve oluşabilecek problemlere anında çözüm üreterek %100 müşteri memnuniyeti sağlamak.
Kalite Yönetim Sistemine tüm personelin katılımıyla, uygulanabilirliği, anlaşılabilirliği ve sürekliliği sağlamak.
Uygun kaynaklar sağlayarak, uygun yatırımlar yaparak, teknolojiyi takip ederek çağdaş üretim ortamını sağlamak.
Zamanı, maliyeti ve kaynak israfını yöneterek “verimlilik ve tasarruf sağlamak.


Ürün ve Hizmetler

Mısır Arabası
Mısır Arabası İmatı
Çubukta Patates Arabası
Çubukta Patates Arabası İmalatı
Popcorn Arabası
Çubukta Patates Standı,
Pamuk Şeker Arabası
Pamuk Şeker Arabası İmalatı

#Mısır Arabası #Çubukta Patates Arabası #Pamuk Şeker Arabası #Mısır Arabası İmatı #Çubukta Patates Arabası İmalatı


Benzer Firmalar