Renk Bilgisayar


Fatih Sok. No: 4/4

Telefon1: 02124387313

Telefon2:

Fax:

Web: www.renkbilgisayar.com.tr

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2011
Çalışan Sayısı:3 (Yönetici:1 | Memur:0 | İşçi:1
Dış Ülkelerle Bağlantıları:2009 yılı Aralık ayında bilişim teknolojileri alanında hizmet vermek üzere kurulmuş olan Renk, bu alanda verdiği hizmetleri, 2011 yılı sonunda, sistem ve internet çözümleri olarak iki gruba ayırdı.

Renk etkin sistem danışmanlığı ile şirketinizin teknolojik dar boğazları atlatmasında kararlı bir çözüm olmayı amaçlıyor. Renk bu anlamda hız, kalite ve müşteri memnuniyetini ana ilkeler olarak benimsiyor.

Renk sistem donanım satışından, servis bakım anlaşmalarına, kablolu kablosuz ağ kurulumundan, teknik servis hizmetlerine ve internet çözümlerinde bir çok alandaki ihtiyaçlarınızı karşılıyor.

Gelişen internet teknolojileri ve bilişim çağının gereklilikleri artık teknolojik geri kalmışlığın çok hazin sonuçlanabileceği gerçeğini daha fazla gün yüzüne çıkarmaya başladı. Bu anlamda Renk genç, dinamik, tecrübeli ve uzman kadrosu ile sizi bilişim çağının gereklerine hazırlamak için yazılım hizmetleri ile firmanıza tam bir çözüm olmayı amaçlıyor.

Renk yazılım, kurumsal kaynak planlamadan, müşteri ilişkileri yönetimine,e-ticaret uygulamalarından, içerik yönetim sistemlerine bir çok alanda yazılım geliştiriyor.

Renk gerek sistem danışmanlığı gerekse yazılım alanında sorunları yerinde saptayıp, en kısa sürede soruna çözüm oluyor.


Ürün ve Hizmetler

Bilgisayar bakım anlaşması, bilgisayar servisi, mutfak çizim programı, firewall cihazlar,

#bilgisayar firması #bilgisayar servisi #bilgisayar bakım anlaşması #mutfak çizim programı #firewall


Benzer Firmalar