Anasayfa » Genel Gıda » Gıda Sanayii » İSTANBUL Genel Gıda » Online Herbal Satışı

Online Herbal Satışı


Marmara Caddesi,1. Erenler İş Merkezi,Kat:3 D:5

Telefon1: 05432092244

Telefon2:

Fax: 05432092244

Web:

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:1998
Çalışan Sayısı:1 (Yönetici:0 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

HERBALIFE HAKKINDA

LA HQ
1980 yılında kurulan Herbalife International, iyi beslenme yoluyla daha iyi bir yaşama giden yolu basitleştirmeye kendisini adamış bir wellness şirketidir.

Herbalife`ın kaliteli ürünleri ve programları sayesinde:

başarılı kilo kontrolü
dengeli beslenme
gelişmiş kişisel bakım
mali kazançlar
elde etme fırsatına sahip olabilirsiniz

Sizin başarınız için yapılan bilimsel tasarımlar
Herbalife`ın ürünleri, bilim adamları, doktorlar ve beslenme uzmanları tarafından kişisel iyi yaşam hedefleriniz göz önünde bulundurularak geliştirilmiştir. Herbalife’ın doğadan ilham alan formülleri, daha iyi bir yaşam sürmenizi sağlayacak şekilde tasarlanır ve sunulan İş Fırsatı ile mali başarınız ödüllendirilmektedir!

Güvenebileceğiniz uzmanlar
Bilimsel Danışma Kurulu, Herbalife’ın sürdürdüğü başarısının ardındaki yönlendirici güçtür. Saygıdeğer bilim adamları ve uzmanlardan oluşan bu ekip, araştırma ve ürün testleri ile Herbalife ürünlerinin gelişimini yönlendirmektedir. Böylece Herbalife kalitesinin günümüzde sektördeki yüksek standartlara ulaşmasını sağlamaktadır.

Sürekli destek
Dünyanın dört bir yanındaki 88 farklı ülkede Herbalife ürünlerini satan 2,3 Milyon Bağımsız Distribütörden oluşan bir ekip ile (ve 1,8 milyar dolar yıllık perakende satış cirosuyla) başarıya ulaşmak için ihtiyacını duyduğunuz desteğin her zaman arkanızda olduğundan emin olabilirsiniz. Hayatınızı değiştirmeye hazır olduğunuzda

• beslenme, kilo kontrolü ve kişisel bakım ihtiyaçlarınızı karşıladığınız
• iş fırsatımız hakkında daha fazla bilgi sahibi olduğunuz
müddetçe önünüzde başarıya uzanan yolun her bir aşamasında sizi desteklemekten gurur duyacağız.
Herbalife ile elde ettiğiniz kaliteli ürünler ve uzman desteği sayesinde iyi görünmeniz, kendinizi iyi hissetmeniz ve iyi yaşamanız artık çok kolay. Herbalife’ı ve iyi yaşamı keşfedin.

Misyonumuz
Herbalife`ın misyonu, doğrudan satış alanında iyi bir İş Fırsatı sağlayarak ve dengeli beslenme ve kilo kontrolü ürünlerini sunarak insanların hayatlarını değiştirmektir.

Herbalife insanların hayatlarını nasıl değiştirmektedir?
Her gün Herbalife,

• Dengeli beslenmeyi basitleştiren, bilimin ve doğanın en iyilerini bir araya getiren kaliteli ürünler ve
• İnsanlara rüyalarını, hedeflerini ve tutkularını gerçekleştirmeleri için ihtiyaç duydukları gücü veren, başarısı kanıtlanmış bir İş Fırsatı ile
sizin gibi milyonlarca insana hayatlarını iyileştirmelerinde yardımcı olmaktadır.
Herbalife, misyonundan ve iyi yaşamı dünyanın dört bir yanındaki insanların kolayca erişebileceği bir konuma getirerek elde ettiği başarıdan gurur duymaktadır.

İyi Yaşam
İyi yaşam, mutlu ve sağlıklı olmaktan, güzel görünmekten ve finansal açıdan başarılı olmaktan da fazlasıdır. Hayatın her alanında mutlu olma duygusudur. Sevdiğiniz kişilerle hoş vakit geçirebilmekten yaptığınız işten zevk almaya, olduğunuz kişiden ve görünümünüzden memnun olmaya kadar pek çok şeyi kapsar. İyi yaşam, iyi bir hayatın temelidir ve


Ürün ve Hizmetler


Formül 1 Öğün Yerine Geçen Besleyici Shake Karışımı
Formül 1 Öğün Yerine Geçen Besleyici Shake Karışımı Formül 1 Besleyici Shake Karışımı, protein ve temel besinlerin birleşiminden oluşan lezzetli bir öğündür. 250ml yarım yağlı süt ile karıştırıldığında her bir Shake; bezelye proteini, lif ve antioksidanlardan oluşan 216 kalori içerir. Formül 1 aralarında vücudu destekleyici fonksiyonu ile bilinen B Vitaminlerinin de olduğu 23 vitamin ve mineral içerir. Kilo kontrolü için sabah kahvaltısı, öğle yemeği veya akşam yemeği yerine tercih edebilirsi

ÜRÜNLERİMİZ
Amacınız ister kilo kontolü sağlamak, ister daha sağlıklı bir cilde sahip olmak olsun; Herbalife kaliteli ve bilime dayalı ürünleri ile size yardımcı olmayı hedeflemektedir.


Kilo Kontrolü Ürünleri
Weight Management Range
Herbalife Kilo Kontrolü Ürünlerinin aktif yaşam ile birleştiğinde kilo kontrolüne yardımcı olduğu bilimsel olarak kanıtlanmıştır*.


Aktif Yaşam Ürünleri
Energy & Fitness Range
Herbalife Aktif Yaşam Ürünleri, uzun ve sık egzersiz yaptığınızda dahi yeterli miktarda sıvı tüketmenize yardımcı olması hedeflenerek geliştirilmiştir .


Özel Gıda Takviyeleri
Targeted Nutrition Range
Herbalife Özel Gıda Takviyeleri, vücuduza ihtiyaç duyduğu özel beslenme desteğini sağlamayı hedeflemektedir.

#Beslenme #Sağlık #Kişisel Bakım # #


Benzer Firmalar