Kariyer Nakliyat


çifteler cad.no:29/B

Telefon1: 02164881936

Telefon2: 05324950918

Fax: 02164881936

Web: www.kariyerevdeneve.com

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2003
Çalışan Sayısı:28 (Yönetici:0 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

Ulaştırma bakanlığı tarafından bizlere verilen K3(Profesyonel Nakliyat Firması) belgesinin hakkını sunduğumuz hizmetin kalitesi ile ortaya koymaktayız. 10 yılı aşkın süredir bu sektörde var olmamızın en büyük sebepleri yaptığımız işte gösterdiğimiz özen, seçtiğimiz çalışma arkadaşlarının üzerinde barındırdığı ahlaki ve profesyonel vasıflar, yüzde yüz müşteri memnuniyeti ve her geçen zaman diliminde kendimizi yenileyen teknolojik, sosyolojik ve ahlaki olarak sürekli kendine yenilikler katan bir firma oluşumuzdur.

Başlıca hizmetlerimiz nakliye, nakliyat, evden eve, şehir içi, şehirlerarası, , parça eşya, ofis, piyona, toplu personel, fabrika, arşiv, kütüphane taşıma ve eşya depolama gibi birçok hizmet vermekteyiz.

VİZYONUMUZ:Nakliyatta farklılık yaratarak ve sürekli büyüyerek liderlik konumunu sürdüren bir marka olmak

MİSYONUMUZ:Nakliyat hizmetleri sunan yenilikçi ve lider bir kuruluş olmamız.

DEĞERLERİMİZ

Verimlilik: Taşıma modellerimiz ve Taşıma esnasında verdiğimiz tüm nakliyat hizmetleri Müşterilerimizin işletmelerinde verimlilik artışı sağlamaya odaklanmıştır.

İş Ahlakı: Piyasa ekonomisi ilkelerine inanır ve bu ilkelere bağlı hareket ederiz. Müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve rakiplerimize karşı dürüst, doğru, açık ve tutarlı olmaya önem veririz. Tüm işlerimizin hukuka, genel iş ahlakı ve prensiplerine uygunluğunu gözetiriz.

Araştırma Geliştirme: Etkin araştırma ve geliştirmenin, günümüzün hızlı değişen ortamında rekabetçi olabilmenin temel bileşeni olduğuna inanırız. Müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla yeni hizmet alanları yaratmak, mevcut hizmetlerimizi daha yetenekli kılmak, ya da değişen teknoloji ve platformlara uyum sağlamak için kaynaklarımızın en büyük bölümünü araştırma ve geliştirmeye ayırırız


Ürün ve Hizmetler


ambalajlama
Muhtelif eşyalarınızın gerekli ambalaj malzemeleriyle ambalajlanıp taşıma işlemi için hazır hale getirilmesi eşyanın zarar görmemesi açısından son derece önemlidir. Kullandığımız hava kabarcıklı naylon, kraft kağıdı, ambalaj kağıdı, streç film, karton koli gibi malzemeler eşya taşımak için özel olarak üretilmiş malzemelerdir. Profesyonel kadromuz ile paketleme konusunda sıkıntı yaşamamanızı sağlamaktayız.
evden eve nakliyat
şehirler arası taşımacılık
kurumsal taşımacılık
ofis & büro taşımacılığı
nakliyat
paketleme
depolama
ev nakliyesi
evden eve
ev taşıma
evden eve firmaları
istanbul evden eve firmaları

#evden eve #nakliyat #ev taşımacılığı #nakliye #ev taşıma


Benzer Firmalar