Anasayfa » Sektörel Makaleler » Kimya ve Yan Sanayi »Böcek İlaçlamada Kaliteli ve Titiz Hizmetler

Böcek İlaçlamada Kaliteli ve Titiz Hizmetler


Güneşin sıcaklığını iyiden iyiye hissettirdiği şu günlerde böcekler ve haşerelerde gün yüzüne çıkmaya başladı. Sağlıklı yaşam alanları elde etmek için alacağınız böcek ilaçlama hizmetleri ile çok daha hijyenik mekanlar elde edebilirsiniz. Bazı böcekler özellikleri itibari ile zararsız olsalar bile, yaşam alanları nedeni ile gezdikleri her yerde mikroplar bırakmakta ve bu da alerjik hastalıklar başta olmak üzere çok fazla sağlık sorunlarına neden olmaktadır. Bu alanda Es İlaçlama firması haşere kontrol alanında bir çözüm merkezi olarak çalışıyor. Sorunlarınızı inceleyen firma sadece ilaçlama olarak çözümler sunmamakta ve derin bilgi birikimi ile danışmanlık hizmetleri ile çalışmalar yürüttüğü görülmektedir.

Sunulan servis hizmetlerinde insan sağlığını ön plana çıkarak çalışmaları ön plana çıkaran firma, hijyenik ve kaliteli çalışmalar yürütüyor. Yaşadığınız ortamlarda bir veya iki kez gördüğünüz böcekler artık yuvalanmaya başlamıştır. Bu nedenle profesyonel çözüm gerektirmektedir. Firmanın ilaçlama ekipleri içerisinde profesyonel mühendisler yer alıyor. Sağlık Banaklığı onaylarından geçen böcek ilaçları kullanılıyor ve bu şekilde insan sağlığı da tehlikeye atılmıyor. Verilen hizmetler arasında jel ilaçlamaçalışmaları çok yeni bir sistem olarak karşımıza çıkıyor. Bu metot kullanıldığında günlük yaşantının etkilenmediğini söyleyebiliriz. Ancak yine de evinizde yaşayan evcil hayvanlar ya da küçük çocuklarınız varsa ilaçlama bölgelerinden uzak tutulması gerekli olabilir. Bu yöntemde jel ilaç sadece böcek ve haşerelerin bulunduğu alanlara sürülerek uygulanmaktadır.

Şırınga benzeri bir tabancaya sahip olmakta ve kokulu bu jel böcekleri kendi alanına çekmektedir. Etkisini anında göstermiyor. Ve bu ilaca maruz alan böcekler yuvalarını ulaştıktan sonra öldüklerinde yuva kısımlarında da etkili bir temizlik sağlanmış oluyor. Bir diğer haşere ilaçlama metodunda ise çok daha geniş alanlara yayılan böcek istilasında etkili olan kokulu ilaçlama hizmetleri bulunuyor. Bu hizmetlerin en önemli etkisi çok daha etkili ve kesin bir çözüm olması itibari iledir. Es böcek ilaçlama firması deneyimli ve profesyonel olarak çalışan ekip elamanları ile önce ilaçlama yapılacak alanın tamamen boşaltılmasını sağlıyor. Ardından yaptığı ilaçlama sonrasında en az dört saat kapalı tutarak ilacın tamamen etkisini göstermesini sağlıyor. Bazı alanlarda firma, kokusuz ilaçlama metodu da kullanabiliyor; sorununuzun durumu kullanılacak metodun belirlenmesinde etkili olacaktır.

kayıt hatası>