Anasayfa » Sektörel Makaleler » Muhtelif mal ve hizmetler »Doğa İle İç İçe Ev Rahatlığında Bir Tatil İçin Uzungöl

Doğa İle İç İçe Ev Rahatlığında Bir Tatil İçin Uzungöl


uzungöl otel  Tatil denildiğinde akla özellikle temmuz ağustos aylarında güneye inmek yahut egede deniz kum ve güneşin tadını çıkarmak gelmektedir. Oysa ülkemizin dört bir yanında gezip görülecek birçok yer bulunmaktadır. Bu yerlerden belki de en güzel olanıdır Karadeniz turu. Karadeniz’i gezerken ve doğasıyla tanışırken konaklayabileceğiniz Trabzon Uzungöl Akyüz Kardeşler Bungalow oteli sizleri tam bir Türk misafirperverliği ile ağırlayacaktır. Kapısından girdiğiniz an sizi karşılayan güler yüzlü personeller sizi doğru yeri seçtiğiniz konusunda ikna edercesine size yakınlık ile davranmaktadır. Bu yakınlık insana rahatlık vermesinin yanı sıra evde olmanın huzurunu da vererek sizi müşteri havasından çıkarıp misafir havasına sokarak daha rahat olmanızı ve daha rahat davranmanızı sağlıyor.

Karadeniz turu farklı doğası, yeşillikleri ve doğal güzellikleri ile sık sık dikkat çekmeyi başarmaktadır. Hemen her insan hayatı boyunca bir defa da olsa bu güzellikleri görmek adına yollara düşmeyi düşünmüştür. Biz de bu ziyaretimiz sırasında Trabzon Uzungöl Akyüz Kardeşler Bungalow otelini gerek konumu gerekse hakkında duyulan yorumlar ile tercih ettik. Doğu Karadeniz bölgesinde eşsiz bir güzellik olan Uzungöl beldesinde kurulan bu otel yakınlığı ve içtenliği ile sizlere Karadeniz insanının sıcakkanlılığını ve misafirperverliğini tam olarak yansıtmaktadır. Uzungöl Otel Konaklama hizmetini bir otel müşteri ilişkisinden çıkararak bir misafir ve ev sahibi ilişkisine dönüştüren bu otel tatil için bulunmaz bir nimet niteliği taşımaktadır.

Otelin özelliklerinden bahsetmek gerekirse; otelde iki ve üç kişilik odaların yanı sıra iki ve üç kişilik bungalow oda seçenekleri de bulunmaktadır. Hizmet kalitesi oldukça yüksek olan Uzungöl Akyüz Kardeşler Bungalow oteli sizlere en konforu sıcaklığında bir hizmet sunmaktadır. Tatil boyunca istenilen tüm makul talepleri şikayetsiz ve harfi harfine yerine getirmekte olan otel çalışanları güler yüzleri ve hızlı çalışmaları ile bizden tam puan almayı başarmışlardır. Uzungöl beldesinde doğal güzelliklerin içerisinde kurulmuş olan bu otel konumunun yanı sıra çalışanları ile de insana huzur vermeyi başarmakta ve hizmet kalitesi ile unutulmaz bir tatil keyfi sürmeye olanak tanımaktadır. Uzungöl Otelleri son yıllarda bölgemize gelen yerli ve yabancı turistleri konuk ederek bölge halkının kendi yöresel ürünlerini satmasını ve gelir elde etmesindede katkı sağlıyor.

kayıt hatası>