Anasayfa » Sektörel Makaleler » Otomotiv ve Yan Sanayi »Türkiyenin Her Noktasında Kaliteli Nakliye Hizmetleri

Türkiyenin Her Noktasında Kaliteli Nakliye Hizmetleri


Ev, ofis, fabrika, mobilya taşımacılıklarında eşyaların sorunsuz bir şekilde yeni adreslerine ulaştırılması gereklidir. Bu alanda Açelya şehirler arası nakliyat firması; ambalajlama, lojistik ve depolama alanlarında önemli çözümler sunuyor. Eşyalarınız uzun yılların birikimi ile satın alınan yatırımlarınız olmakta ve taşıma sırasında oluşacak en küçük çizikler dahi canınızı sıkabilmektedir. Taşınma işini bu işi profesyonel olarak yapan Açelya nakliyata bıraktığınızda ön araştırmalarla başladıkları çalışmalarına ideal ambalajlama ve sorunsuz lojistik hizmetleri sunarak tamamlayabiliyorlar. Ülkemizin tüm il ve ilçelerine hizmetler sunulmakta, yaşadığınız her adres değişikliği sorununda kahve içme rahatlığında taşınma hizmetleri verilmektedir.

Evden eve taşımacılık hizmetlerinde firmanın özenli çalışmaları bulunuyor. Kırılacak eşyalarınız için özel malzemeler kullanılıyor ve paketleme esnasında tüm mobilyalar paketlenerek yeni adresine ulaştırma konusunda yola çıkabiliyor. Taşıma ekiplerinin çalışmalarına bakıldığında uzun yılların tecrübesi anlaşılabiliyor. Kullandıkları profesyonel ambalaj malzemeleri ile de sorunsuz bir şekilde eşyaların araçlara yüklenmesi, yeni adresine gitmesi ve burada demonte halde olan mobilyaların yeniden monte edilmesi ile hizmetler tamamlanıyor. Özellikle şehirlerarası evden eve nakliyat alanında garantili hizmetlerin sunulması da eşyalarınızın uzun mesafeler boyunca oluşabilecek her türlü sorun karşısında firma güvencesi altına alınması anlamına geliyor. Bu da daha güvenli hizmetler almanızı sağlayacaktır. Tüm bu hizmetlerin yanı sıra ofis, işyeri taşımacılıklarında sağlanan kalite daha da önemli olacaktır.

Elektronik eşyaların paketlenmesinde yapılan en küçük hatalar, yatırımlarınızın zarar görmesine neden olabiliyor. Bu alanda Açelya nakliyat profesyonel olarak hizmetler sunmakta ve tüm yatırımlarınızın sorunsuz bir şekilde yeni adreslerine ulaştırılması sağlanmaktadır. Tekstil firmaları için araçların iç dizaynında askılı taşımacılık hizmetleri de sunularak sorunsuzluk ve memnuniyet elde ediliyor. Bu alanda şehirlerarası yük taşımacılığı hizmetlerinde güveni tesis eden firma, garantili sigortalı taşımacılık çalışmaları ile eşyalarınıza güvence sağlıyor. Eşyalarınızda çizikler dahi oluşturmadan yeni adresine ulaştırılmasında kullanılan ambalajlama malzemelerindeki kalite de önemli bir yer tutuyor. Plastik malzemenin dış kısmında bulunan hava kabarcıkları oluşması muhtemel çarpmalara ve sarsıntılara karşı eşyalarınızı koruyacaktır. Firma genel olarak nakliye ve depolama alanında gelen tüm taleplere uygun çözümler üretiyor ve taşınma işlerinizi çok daha basite indirgeyerek memnuniyet oluşturacak çalışmalar ortaya çıkarıyor.

kayıt hatası>