İstanbul
8,6 °C


Adım Plastik ve Metal Ürünleri İmalat İth. ve İhr. Ltd. Şti. Ümraniye

Sponsorlu Bağlantılar
Adres : Site Y. Alemdağ C. N:158 Ak San. Sitesi A Bl. 2. Kısım Yukarı Dudullu M. Ümraniye - İSTANBUL
Telefon :(0216) 6343638
Fax : (216) 634 05 46
Konum :İstanbul> Ümraniye > Yukarı Dudullu Mahallesi
Kategori Emlak, İnşaat, Dekorasyon > İnşaat ve Yapı Malzemeleri > Plastik Ürünler


Adım Plastik ve Metal Ürünleri İmalat İth. ve İhr. Ltd. Şti. İstanbul şehrinin Ümraniye ilçesinde bulunmaktadır. Adım Plastik ve Metal Ürünleri İmalat İth. ve İhr. Ltd. Şti. ile ilgil detaylı telefon adres bilgisini ve haritalı konumunu aşağıda bulabilirsiniz. aynı zamanda Adım Plastik ve Metal Ürünleri İmalat İth. ve İhr. Ltd. Şti. yakınındaki Plastik Ürünler kategorisindeki benzer firmalarıda harita üzerinde görebilir ve ilgili sayfaya geçiş yapabilirsiniz.

HAKKIMIZDA
Firmamızda üretimin temelini oluşturan tüm faaliyetler ve bu faaliyetlerin kontrolü büyük bir titizlikle gerçekleştirilmektedir.

Kalıp tasarım ve yapım sürecinden, hammadde tedarik sürecine ve üretimin son aşamasına kadar tüm proses şartlarımız kayıt altına alınarak proseslerimizin ve üretim kalitemizin güvenilirliği sağlanmaktadır.

• Kalıp Tasarım ve Üretimi
Kalıplarımız; 3 boyutlu CAD yazılımı kullanılarak tasarlanmakta bünyemizdeki NC ve CNC tezgâhları kullanılarak üretilmektedir.

Hammadde Tedarik ve Hazırlanması

Üretimimizde kullanılmakta olan hammadde, yurtdışındaki ISO 9001:2008 Kalite Sistem Belgesi`ne sahip üretici firmalardan kimyasal ve fiziksel analiz raporları ile tedarik edilmektedir. ROSH ve MSDS Raporları ile ürünlerin içeriğinde insan sağlığına yan etkisi bulunan kimyasalların olmadığının garantisi verilebilmektedir.

Hammadde proses hazırlığında; Parametreler bilgisayar kontrolü techizatlar ile ayarlanmakta ve bu sayede ürün performansı arttırılmaktadır.

Plastik Enjeksiyon
Bütün plastik mamuller ve yarı mamuller; Hammaddesi başta olmak üzere proses şartları en son teknolojik sistemde hazırlanmakta, bilgisayar kontrollü enjeksiyon makinelerinde üretilmektedir.

Metal Şekillendirme

Metal parçaların üretiminde; Çeşitli mekanik ve hidrolik presler kullanılmaktadır.

Montaj Hattı
Montaj hattımızda, yarı mamuller ve yardımcı komponentler; Ultrasonik eritme, hidrolik ve eksantrik presler ve çeşitli aparatlar kullanılarak nihai ürün haline getirilmektedir.

Ölçüm ve Test
Çeşitli test aletleri kullanılarak proses ve son kontrollerimiz yapılmaktadır.

Eğer Ümraniye Adım Plastik ve Metal Ürünleri İmalat İth. ve İhr. Ltd. Şti. yetkilisi yada sahibi iseniz ve bilgilerinde hata olduğunu düşünüyorsanız lutfen güncelleyin.


Adım Plastik ve Metal Ürünleri İmalat İth. ve İhr. Ltd. Şti. NeredeAdım Plastik ve Metal Ürünleri İmalat İth. ve İhr. Ltd. Şti.
(0216) 6343638
(216) 634 05 46
Site Y. Alemdağ C. N:158 Ak San. Sitesi A Bl. 2. Kısım Yukarı Dudullu M. Ümraniye - İSTANBUL
İstanbul / Ümraniye

Emlak, İnşaat, Dekorasyon > İnşaat ve Yapı Malzemeleri > Plastik Ürünler


Yorumlar


Aşağıdaki Forma Adım Plastik ve Metal Ürünleri İmalat İth. ve İhr. Ltd. Şti. ile ilgili görüşlerinizi yazabilirsiniz
   
isim :
Yorum: