17 Haziran 2024, Pazartesi
Üye Giriş Paneli
Kullanıcı Adı
Şifre
KONU LİSTESİ

Gençlik Döneminde Cinsellik ile ilgili konular aşağıda listelenmektedir.

Kayıt Sayısı : 6 Sayfa Sayısı : 1 Şuanda 0 - 50 arası kayıtları görmektesiniz.
Sayfalar : [1] |
Mastürbasyon
Mastürbasyon veya zevk almak için cinsel organların uyarılması normal ve sağlıklı bir davranıştır. Bazı gençler eski ve asılsız inanışlar yüzünden mastürbasyon konusunda suçluluk duyarlar. Hayır, mastürbasyon sizi körleştirmeyecek ya da cinsel bölgede siğiller oluşmasına neden olmayacaktır; korkmak ..

Cinsel Fanteziler
Hayal kurmak ergenlik döneminin önemli bir parçasıdır; hızla gelişen hayal gücünüz için bir çıkış sağlar. Hayallerinizin çoğu cinsel içerikiliyse kaygılanmayın. Gece de cinsel fanteziler kuruyor olabilirsiniz. Bazen mastürbasyon yaparken kafanızla cinsel ilişki hayelleri kuruyor ya da yaşadığınız b..

Eşcinsellik
İki ya da daha fazla genç arasındaki yakınlık bazen şekil değiştirebilir. Elele tutuşmayı, öpüşmeyi, kucaklaşmayı veya karşılıklı mastürbasyon yapmayı deneyebilirler. Bu tür davranışların büyüdüğünüzde eşcinsel olacağınız anlamına gelmesi gerekmez. ABD`de Amerikan genç erkeklerinin yarısının en az ..

Gençlik Döneminde Hamilelik
ABD, endüstrileşmiş ülkeler arasında gençlerde hamileliğin en sık görüldüğü ülkedir. Her yıl bir milyondan fazla Amerikalı genç kız hamile kalmaktadır. Amerikalı genç kızların üçte birinden fazlası ergenlik, döneminde en az bir kez hamile kalmaktadır. Bunların çoğu bebeklerini doğurmaktadır. Ergenl..

İlk Cinsellik
Ergenlik döneminde cinsel gelişiminiz başlamıştır. Bu durumla birlikte cinsel duygularınız ve fantezileriniz artar. Eğer bunlar cinsellik konusunda öğrendiklerinizle ters düşüyorsa baş etmeniz zor olabilir. Başlangıçta cinsel duygularınız ortaya çıktığında aynı cinsten arkadaşlarınızın güvenli orta..

Anne Babanın Rolü
Çocukların cinselliği ortaya çıkmaya başladığında çoğu kez anne babaların kafası karışır ve hatta korkarlar. Eğer genç bir çocuğunuz varsa onun cinsellik dönemine uyum sağlayarak ona olan güveninizi gösterebilir ve gereksinim duyduğu yardımı verebilirsiniz. Çocuğunuz okulda, cinsellik, aile yaşamı ..

Kayıt Sayısı : 6 Sayfa Sayısı : 1 Şuanda 0 - 50 arası kayıtları görmektesiniz.
Sayfalar : [1] |