18 Haziran 2024, Salı
Üye Giriş Paneli
Kullanıcı Adı
Şifre
KONU LİSTESİ

Erkek Üreme Organları ile ilgili konular aşağıda listelenmektedir.

Kayıt Sayısı : 6 Sayfa Sayısı : 1 Şuanda 0 - 50 arası kayıtları görmektesiniz.
Sayfalar : [1] |
Kendi Kendine Muayene
Erkek üreme organlarıyla ilgili birçok hastalık en vahimi kanser olmak üzere erken teşhis durumunda, olağünüstü bir tedavi oranına sahiptir. Bu nedenle, tüm erkeklerin kuşkulu değişiklikler açısından üreme organlarını düzenli olarak muayene etmeleri gerekir. ..

Yazektomi
Her noktada, birçok çift artık daha fazla çocuk istemediğine karar verir. Bu çiftler için, kalıcı kısırlaştırma çözüm olabilir. Çiftler erkeğin kısırlaştırılmasını tercih edebilir, çünkü bu yöntem fiziksel olarak daha az sarsıntılı ve daha ucuzdur, ve kadınlarda tüplerin bağlanmasına göre işten ve ..

Vazektomiyi Tersine Çevirme: Vazovazektomi
Vazektomiyi her zaman kalıcı bir kısırlaştırma olarak düşünün. Ancak, koşullar hep değişir. Beiki de mali durumunuz birden bire düzelir ve eşinizle birlikte başka bir çocuk daha istediğinize karar verebilirsiniz. Ya da dul kalmış veya boşanmışsanız, yeniden evlendiğinizde siz ve eşiniz bir çocuk is..

Gebeliğin Önlenmesi
Tarih boyunca, erkekler ve kadınlar gebeliği önlemeye çalışmışlardır her zaman da başarılı olmamışlardır. 1500 yıl önce, Talmud, gebeliği Önlemek için çiftlerin "bir bardak kök suyu" içmelerini tavsiye etmişti. Amerikan Yerlileri gebelikten kaçınmak isteyenler için özel bir çay hazırlıyorlardı. Dah..

Cinsel işlev
Erkeklerde, cinsel işlev kabiliyeti psikolojik, hormonal, nörolojik ve kan damarlarıyla ilgili faktörlere bağlıdtr.Erkeklerde cinsel eylem beş adımdan oluşun uyarılma, ereksiyon, boşalma, orgazm ve ereksiyon kaybı. Cinsel arzuyu (libido) hormonlar ve psikolojik faktörler yönlendirir. Ereksiyon olma..

Erkek Üreme Organları
Üreme kabiliyeti genellikle yaşamın ortasında sona eren kadının tersine, erkek ileri yaşlara kadar baba olabilir. Bir erkeğin spermi sürekli olarak üretilir. Bir erkek her boşaldığında, milyonlarca mikroskopik sperm bir meni havuzu içinde fışkırır. Bunun bir yumurtayı dölleyip dönemeyeceği, erkek ü..

Kayıt Sayısı : 6 Sayfa Sayısı : 1 Şuanda 0 - 50 arası kayıtları görmektesiniz.
Sayfalar : [1] |