E-Mail:
Şifre:  
 
Piyasa Bilgileri

*Piyasa Bilgileri 5 dakika gecikmelidir.

 
 

Şifremi Unuttum

e-mail
 

TİMAŞ A.Ş.,
HAKKIMIZDA
Firma Bilgileri
HAKKIMIZDA
TİMAŞ A.Ş., 1999 yılında Ankara/Ostim Organize Sanayi Bölgesi'nde faaliyetine başlamış olup, çatı ve cephe kaplamaları ve yalıtım sektörüne yeni bir vizyon ve hareketlilik getirmiştir.

Müşterile

rinin talepleri doğrultusunda hızlı malzeme temini, proje bazında özel keşif, detaylandırma ve uygulama sonrası takibinde her geçen gün kendini yenileyen yapısıyla TİMAŞ A.Ş., işini sevenlerin ve hesabını bilenlerin başvurması gereken bir ihtisas markası olma yolunda ilerlemektedir.

Kurulduğu yıldan bugüne 3000'i aşkın faal müşteri portföyüne sahip olan firmamız, ihtisas konusu ürünlerin ithalatı ve üretimleri alanında yapılan yatırımlara iştirak ederek Anadolu sermayesinin gerçek gücünü tüm Türkiye'ye yayabilmenin mücadelesini vermektedir.

TİMAŞ A.Ş., Ankara Ostim Organize Sanayi Bölgesi’nde 1800 m2 düz sahada
5000 m3'lük stok alanına sahip ana depo ve satış merkeziyle hizmet vermektedir.

TİMAŞ A.Ş. gerek ülkemizde gerekse yurtdışında konusuyla ilgili üretim yapan kalitesi ve garantisini ispatlamış firmaların temsilciliğini, bayiliğini ve üretim partnerliğini üstlenmektedir. Konularında uzun yıllar başarıyla çalışan ve kendilerini geleceğe hazırlayan satış-pazarlama ve teknik proje kadrosuyla birlikte yapı sektörüne oluşturduğumuz vizyonla hizmet vermeye devam edecektir.

Firmamız İZODER ve ÇATIDER'in genç üyelerinden biri olup günümüzün yalıtım standartlarını ve yeniliklerini yakından takip etmektedir.


ÜRÜNLER VE FAALİYET ALANLARIMIZ
METAL KENETLİ ÇATI SİSTEMLERİ
ÇATI CEPHE KAPLAMA MALZEMELERİ
SANDVİÇ PANELLER

POLİÜRETAN PANELLER
ISI, SU ve SES YALITIM MALZEMELERİ

SERTİFİKA VE BELGELERİMİZ


Şehir ANKARA
Adres Ostim Organize Sanayi Sitesi 32. Sokak No:29/31/33 06370 Ostim
Telefon: 0312 354 11 54
Fax: 0312 354 23 16
Web Sayfası www.timas.net
Etiketler
,

Anasayfa - Web Rehberi - Firma Rehberi Tatil Gezi - Site Haritası - Resim Arşivi

Kullanım Şartları ve Gizlilik Politikası