İstanbul
°C


 °C
 °C
Afyonkarahisar
Afyon Termal Bölgesi Konaklanabilir Oteller.

Afyon Termal Bölgesinde Kalınabilecek Oteller bu yazımızda listelenmiştir.


Termal Turizmin Başkenti Afyon

Önemli bir jeotermal kuşak üzerinde yer alan Türkiye, kaynak zenginliği ve potansiyeli açısından dünyadaki ilk yedi ülke arasında.


Frig Vadisi

Frigya anadoluda iz bırakan 3000 yıllık uygarlık ve bu izleri günümüze kadar taşıyan frig vadileri. Efsane Canlanıyor Frig vadileri binlerce yıllık uykusundan uyanıyor.

 

 

Dinar Belediyesi Araç Filosu Genişletildi.

 Dinar Belediyesi hizmet binası önünde Dinarlı vatandaşların da katılımıyla Belediyeye kazandırılan altı iş makinesinin tanıtımı gerçekleşti. 31/03/2009-31/12/2011 tarihleri arasında Dinar Belediyesi’ne tam on iki (12) araç kazandırıldı. Altı adet Hyundai Marka Çöp Kamyonu, iki adet Isuzu Marka çift kabin kamyonet, bir adet Ford Transit marka cenaze nakil aracı, bir adet Mercedes hasta nakil aracı, bir adet Renault marka makam aracı, bir adet Caterpiller marka yükleyici, bir adet Caterpıller Silindir, bir adet Caterpıller kazıcı yükleyici, bir adet Doosan marka Ekskavatör, bir adet Çukurova marka Forklift  bir adet, bir adet Soosan marka Ekskavatör kırıcısı, bir adet Ford Transit marka çift kabinli kamyonet Dinar Belediyesi araç filosunun içine girdi.

BAŞKAN ACAR: İŞ MAKİNELERİMİZ 30 YIL DİNAR’A HİZMET EDECEK

Belediye binası önünde altı iş makinesinin tanıtımını yapan Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar ve birim amirleri basın mensuplarına ve Dinarlı vatandaşlara ‘Bu yeni aldığımız iş makineleri Dinar’ımıza otuz yıl hizmet verecek’ dedi. İş makineleri için adak koyunun kesildiği tanıtım töreninde belediyeye kazandırılan iş makineleri belediye etrafında bir tur atarak vatandaşlara tanıtımı yapıldı.

BAŞKAN ACAR BASIN MENSUPLARINA ARAÇLAR HAKKINDA BİLGİ VERDİ

Dinar Belediye Başkanı Saffet Acar belediyeye alınan araçlar hakkında makam odasında bilgilendirme toplantısı gerçekleştirdi. Acar yaptığı açıklamada; ‘Devlet Malzeme Ofisinden almış olduğumuz silindir, yükleyici, kazıcı yükleyici, ekskavatör, forklift ve ekskavatör kırıcısı tamamen belediye bütçemizden almış olduğumuz araçlardır. Hiç birisi hibe edilmemiştir. Bir kısmını belediye bütçesinden bir kısmını da iller bankasından kredi imkanımızı kullanarak belediyemize kazandırdık. Geçen yıl sekiz araç almıştık, bu yıl ise on tane araç almayı başardık. Bu alınan araçların hepsi Belediyemize, ilçemize hizmet edecek. Alınan araçlar üç yıl vadeli olarak alınmıştır. Yani bizim dönemimizde tüm borçları biterek, yeni döneme borçsuz olarak girilecektir. Alınan araçlarımızın hepsi de ne kaliteli marka olan CAT’in ürünleridir. Atölyemizde faal olarak çalışan araç sayımız böylece kırk sekiz’e (48) çıkmıştır. Biz gelmeden önce atölyede çalışmayan birçok araç vardı. Ancak atölyeye personel alımı yaparak iş makinelerinin ve araçların bakımını kendimiz yapmaya başladık, böylece artı bir masraftan da kurtulmuş olduk. Tüm araçlarımız faal durumdadır. Yeni alınan iş makinelerimiz Dinar’ımıza hayırlı olsun’ dedi.


Dinar Belediyesi Araç Filosu Genişletildi. konulu haber Afyonkarahisar yerel kaynaklardan edinilmiş haberdir. Bu haberler editörlerimiz tarafından derlenmektedir. Haberde hata olduğunu düşünüyorsanız temas formundan iletişime geçebilirsiniz.

Aşağıdaki Afyonkarahisar Haberleride İlginizi Çekebilir