İstanbul
°C


 °C
 °C
Afyonkarahisar
Afyon Termal Bölgesi Konaklanabilir Oteller.

Afyon Termal Bölgesinde Kalınabilecek Oteller bu yazımızda listelenmiştir.


Termal Turizmin Başkenti Afyon

Önemli bir jeotermal kuşak üzerinde yer alan Türkiye, kaynak zenginliği ve potansiyeli açısından dünyadaki ilk yedi ülke arasında.


Frig Vadisi

Frigya anadoluda iz bırakan 3000 yıllık uygarlık ve bu izleri günümüze kadar taşıyan frig vadileri. Efsane Canlanıyor Frig vadileri binlerce yıllık uykusundan uyanıyor.

 

 

Emirdağ Atık Su Arıtma Tesisinde Sona Gelindi

 Belediye Başkanlığımız tarafından 17.10.2011 tarih ve 2011/66 sayılı Emirdağ atık su arıtma tesisi inşaat ruhsatı Afyonkarahisar İl Özel İdaresinden alınmıştır. Elhan köyü sınırları içerisinde tapuda ; 5 pafta 676 no’lu parsele yapılan Emirdağ Atık Su Arıtma Tesisi inşaatı yüklenici firma tarafından tamamlanma aşamasında olup ; yapı kullanma izin belgesi için Afyonkarahisar İl Özel İdaresine müracatta bulunulmuştur.

 
Emirdağ atık su arıtma tesisimiz yakın bir zamanda faaliyete geçecek olup,Emirdağ’ın kanalizasyon suyu atık su arıtma tesisimizde arıtıldıktan sonra cay deresine deşarj edilecektir. Temiz bir  toplum ve temiz bir Emirdağ için yatırımlarımız devam etmekte olup gelecek nesillere daha iyi bir çevre bırakmak için çalışmalarımız tüm hızıyla sürmektedir.

Emirdağ Atık Su Arıtma Tesisinde Sona Gelindi konulu haber Afyonkarahisar yerel kaynaklardan edinilmiş haberdir. Bu haberler editörlerimiz tarafından derlenmektedir. Haberde hata olduğunu düşünüyorsanız temas formundan iletişime geçebilirsiniz.

Aşağıdaki Afyonkarahisar Haberleride İlginizi Çekebilir