İstanbul
°C


 °C
 °C
Afyonkarahisar
Afyon Termal Bölgesi Konaklanabilir Oteller.

Afyon Termal Bölgesinde Kalınabilecek Oteller bu yazımızda listelenmiştir.


Termal Turizmin Başkenti Afyon

Önemli bir jeotermal kuşak üzerinde yer alan Türkiye, kaynak zenginliği ve potansiyeli açısından dünyadaki ilk yedi ülke arasında.


Frig Vadisi

Frigya anadoluda iz bırakan 3000 yıllık uygarlık ve bu izleri günümüze kadar taşıyan frig vadileri. Efsane Canlanıyor Frig vadileri binlerce yıllık uykusundan uyanıyor.

 

 

İscehisarda Sıcak Su için Sondaj Başladı

 İlçemiz Teke Deresinde Demireller şirketler grubu tarafından sıcak su bulmak amacıyla sondaj çalışması başlatıldı. Su kuyusunun sondaj törenine Kaymakamımız Murat Kütük, Garnizon Komutanı İlyas Erdoğan, Belediye Başkanımız Mustafa Çibik, İlçe Müftüsü Kemal Demirel ve Adnan Demirel katıldı.
 
Sondajdan önce kurban kesilerek dualar edildi. Kaymakamımız Murat Kütük “ İlçemiz için yeni bir iş kapısı olmasını beklenen jeotermal sıcak su projesi ilçemiz için hayırlı olsun” dedi

İscehisarda Sıcak Su için Sondaj Başladı konulu haber Afyonkarahisar yerel kaynaklardan edinilmiş haberdir. Bu haberler editörlerimiz tarafından derlenmektedir. Haberde hata olduğunu düşünüyorsanız temas formundan iletişime geçebilirsiniz.

Aşağıdaki Afyonkarahisar Haberleride İlginizi Çekebilir