İstanbul
°C


 °C
 °C
Afyonkarahisar
Afyon Termal Bölgesi Konaklanabilir Oteller.

Afyon Termal Bölgesinde Kalınabilecek Oteller bu yazımızda listelenmiştir.


Termal Turizmin Başkenti Afyon

Önemli bir jeotermal kuşak üzerinde yer alan Türkiye, kaynak zenginliği ve potansiyeli açısından dünyadaki ilk yedi ülke arasında.


Frig Vadisi

Frigya anadoluda iz bırakan 3000 yıllık uygarlık ve bu izleri günümüze kadar taşıyan frig vadileri. Efsane Canlanıyor Frig vadileri binlerce yıllık uykusundan uyanıyor.

 

 

Şuhut Lisesi Avrupa ya Hazırlanıyor.

 İlçemiz Eurosynnada Proje ve Koordinasyon merkezine yürüttüğü verimli çalışmalar dolayısıyla teşekkür ederiz.

 
Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı tarafından finanse edilen Hayat Boyu Öğrenme Programı kapsamında Comenius projelerine ön hazırlık olarak düzenlenen bir çalışma ziyaretinde bulunacaklardır.
 
Okulumuzun İngilizce Öğretmeni Doğan DEMİRCİ Fransa koordinatörlüğünde gerçekleştirilecek olan çalışma ziyaretine Nantes kentinde katılacak olup, Yakın tarihteki önemli olayların birbirleriyle paylaşmaları üzerine kurulan projenin detayları çalışma ziyaretinde belirlenecektir.
 
Şuhut Lisesi Müdürü Bahadır BAŞTEPE; “Kurtuluş Savaşında destanlaşan kahramanlığı  ve Şuhut yöresinin tarihe katkısının” Avrupalılara anlatılacağı için çok mutlu olduğunu söyledi.
 
Ziyaret 20-23 Kasım tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.
 
İlçemiz Eurosynnada Proje ve Koordinasyon merkezine yürüttüğü verimli çalışmalar dolayısıyla teşekkür ederiz.

Şuhut Lisesi Avrupa ya Hazırlanıyor. konulu haber Afyonkarahisar yerel kaynaklardan edinilmiş haberdir. Bu haberler editörlerimiz tarafından derlenmektedir. Haberde hata olduğunu düşünüyorsanız temas formundan iletişime geçebilirsiniz.

Aşağıdaki Afyonkarahisar Haberleride İlginizi Çekebilir