İstanbul
°C


 °C
 °C
Ağrı 

 

Ağrı Valiliğinden 12 Spor Branşına Malzeme Yardımı Yapıldı

 15 Nisan Spor Salonunda düzenlenen malzeme dağıtım törenine Ağrı Valisi Dr. Mehmet Tekinarslan, Vali Yardımcıları Mahmuthan Arslan, Ercan Ateş, Mehmet Gökhan Zengin, Rasim Belge ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmetşafi Erim katıldı.

 
Törende Atletizm, Boks, Kayak, Tenis, Tekvando, Halter, Badminton, Voleybol, Yüzme, Basketbol, Güreş ve Dağcılık branşlarında faaliyet gösteren sporculara Vali Tekinarslan ve Vali Yardımcıları tarafından 62 bin TL tutarında malzeme dağıtılırken, Sporcu Eğitim Merkezi’nde kalan sporculara da 23 bin TL tutarında elbise yardımında bulunuldu.
 
Gençlerle yaptıkları sporlar üzerine sohbet eden Vali Tekinarslan, öğrencilerle badminton oynadı, birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.
 
Ağrı’da spor faaliyetleri hakkında bilgi veren Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Mehmetşafi Erim, Vali Tekinarslan’ın spora çok önem verdiğini ve bu noktada şanslı olduklarını kaydederek katkılarından dolayı teşekkür etti.
 
Ağrı’da her alanda ciddi bir spor potansiyelinin olduğunu kaydeden Vali Tekinarslan, “şu anda malzeme dağıtımında bulunduğumuz sporcularımızın arasında hem dünya hem de ülkemizde önemli başarılara imza atmış arkadaşlarımız var. Bu başarı ivmesini yükseltmemiz lazım. Biz gençlerimize güveniyoruz. Her konuda kendilerine yardımcı olmaya hazırız. Yeter ki branşlarında disiplinli bir çalışma göstersinler ve başarı elde etsinler. Biz Ağrı’nın bir spor kenti olarak anılması için elimizden gelen her türlü çalışmayı yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz” şeklinde konuştu.
 
Vali Tekinarslan, malzeme dağıtım töreni sonrasında spor salonu ve diğer tesislerde incelemelerde bulundu.

Ağrı Valiliğinden 12 Spor Branşına Malzeme Yardımı Yapıldı konulu haber Ağrı yerel kaynaklardan edinilmiş haberdir. Bu haberler editörlerimiz tarafından derlenmektedir. Haberde hata olduğunu düşünüyorsanız temas formundan iletişime geçebilirsiniz.

Aşağıdaki Ağrı Haberleride İlginizi Çekebilir