İstanbul
°C


 °C
 °C
Muğla
Fethiye Ağustos'ta Kar Şerbeti

Fethiye halkının bir bölümü yaz gelince denizden uzak yerlere giderler.


Fethiye Saklıkent Kanyonu

Fethiye`de Denizden uzaklaşmak isteyenler Saklıkent`in soğuk sularında serinleyebilirler.


Fethiye Çalış Plajı

Fethiye merkeze 4 KM uzaklıkta bulunan Çalış Plajı Fethiyenin önemli Eğlence ve konaklama yerlerindendir.


Pırıl Pırıl Hisarönü

Bazı kişiler Hisarönü ne Türkiyenin Parisi Derler, Çümkü Hisarönü geceleri pırıl pırıldır. Barlarda diskolarda ve restoranlarda neon ışıklar altında eğlencenin doruğuna varılır.


Akdeniz ve Egenin İnci Gerdanlığı Fethiye Ölüdeniz

Türkiye`nin en uzun sahil şeridi olan Muğla Fethiye Akdeniz ile Ege denizinin birleştiği yerde Bir inci gerdanlık gibidir.

 

 

Muğlalı şehitlerin isimleri parklara veriliyor.

 Muğla Belediye Meclisi, 4 parka Muğlalı şehitlerin isimlerini verme kararı aldı.

Muğla Belediyesi Meclisi Pazartesi günü yapılan toplantıda Kuranoğlu Petrol yanında ve Sabri Acarsoy İlköğretim Okulu yanında bulunan mevcut parklara ve Tarım İl Müdürlüğü önünde ve eski mezarlık yanında yapılacak yeni parklara Muğlalı şehitlerin isimlerini verme kararı aldı.

KuranoğluPetrol yanında bulunan parka Şehit Muzaffer Akkuş, Sabri Acarsoy İlköğretim Okulu yanında bulunan parka Şehit Serhat Demirtaş, Tarım İl Müdürlüğü karşısına yapılacak olan parka Şehit Berkant Şara, Eski mezarlık yanına yapılacak olan yeni parka ise Şehit Murat Sarı adı verilecek.


Muğlalı şehitlerin isimleri parklara veriliyor. konulu haber Muğla yerel kaynaklardan edinilmiş haberdir. Bu haberler editörlerimiz tarafından derlenmektedir. Haberde hata olduğunu düşünüyorsanız temas formundan iletişime geçebilirsiniz.

Aşağıdaki Muğla Haberleride İlginizi Çekebilir