Yıldırım Otomotiv


677/50 sk. No:7 Buca Esnaf. San. S

Telefon1: 05425362013

Telefon2: 02322822002

Fax:

Web: yildirimotoservis.com/

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2016
Çalışan Sayısı:5 (Yönetici:2 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

Şirketimiz İzmir’in Buca ilçesinde Buca Esnaf ve Sanatkarlar Sanayi sitesinde faaliyetlerini sürdürmektedir. Şirketimiz, kurulduğu yıldan günümüze sunduğu kaliteli hizmetinin karşılığını müşteri memnuniyeti olarak almaktadır.
Volkswagen, Audi, Seat, Skoda marka ticari araçlara bakım onarım ve yedek parça hizmeti sunan şirketimiz, ticari araç sektörünün hızla büyümesi sebebiyle araç sahiplerinin kaliteli hizmet ihtiyacını en iyi şekilde karşılamak için hizmet vermektedir.
Volkswagen grup markalarının yanı sıra FORD,FIAT,RENAULT ve diğer marka araçlara da periyodik bakım onarım ve yedek parça ile hizmetinizdeyiz.
Yıldırım Otomotiv’de aracınızın emin ellerde olduğunu unutmayın. Ekstra masraf gibi sürprizlerle karşılaşmamak için servisimize uğramanız yeterlidir.


Ürün ve Hizmetler

Şirketimiz, Volkswagen, Audi, Seat, Skoda marka ticari araçlara mekanik tamir, onarım, bakım ve yedek parça hizmeti sunmaktadır. Ticari araç sektörünün hızla büyümesi sebebiyle araç sahiplerinin kaliteli hizmet ihtiyacını en iyi şekilde karşılamak için hizmet vermektedir.

Volkswagen grup markalarının yanı sıra FORD, FIAT, RENAULT ve diğer marka araçlara da periyodik bakım onarım ve yedek parça ile hizmetinizdeyiz.

Yıldırım Otomotivde aracınız size tam zamanında ve eksiksiz teslim edilir.
Küçük Bakım – Ağır bakım- Genel bakımlarınız firmamız tarafından tecrubeli ustalar tarafından yapılır.

Yıldırım Otomotivde Aracınıza sadece gerekli işlemler uygulanır. Faturada gereksiz masraflarla karşılaşmazsınız.

#volkswagen ticari #motor tamir #crafter binek izmir #buca yedek parça #orjinal yan sanayi


Benzer Firmalar