Furniture90.com


Aşik Veysel Bulvari Erciyes Teknopark 5.Bina No:17 Kat:-1

Telefon1: 0090 539 775 4112

Telefon2:

Fax: 0090352

Web: www.furniture90.com

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2016
Çalışan Sayısı:199 (Yönetici:8 | Memur:11 | İşçi:180
Dış Ülkelerle Bağlantıları:Dünya

MERHABA
Biz Kimiz?
Kayseri’de Dünya standartlarına uygun şehir, bahçe, ofis ve ev mobilyaları üreten bir Türk firmasıyız. İstekleriniz doğrultusunda ürünler hazırlıyoruz, aynı zamanda bireysel ürünlerin teknik çizimlerini de gerçekleştiriyoruz.

Müşteri Portföyümüz

Kamu kurum kuruluşları, Özel firmalar ve Şahıslar.
POLİTİKAMIZ
Sürekli gelişen teknolojiyle birlikte, Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak daima yüksek kalite ve güvenilirlikte ürünler hazırlayarak şehir yaşamına katkı sağlamak.

Giderek artan pazarın taleplerini ve müşterilerimizin her zaman memnuniyetinden emin olmak amacıyla kullanmış olduğumuz kalite yönetim sistemi DIN ,EN ve ISO normları çerçevesinde kurulmuştur.SAĞLIK VE GÜVENLİKÇalışanlarımızın her türlü iş kazaları ve meslek hastalıklarından korunmaları için gerekli önlemlerin alınması,

Çevre sağlığı ve güvenliği ile ilgili kanun ve yönetmeliklere uyulması

Gerçekleştirilebilir amaç ve hedefler belirlenmesi ve sürekli gelişim ilkesi doğrultusunda yenilenmesi

Çevre, iş sağlığı ve güvenliği yönetim sistemlerimizin etkin bir şekilde uygulanmasının sağlanması ve bilincin geliştirilmesi amacıyla çalışanlarımızın eğitilmesidir.

Bu ilkelerimizi gerçekleştirmek için, tüm çalışanlarımızlar birlikte gayret göstermeyi taahüt ederiz.info@city-lifes.com


Ürün ve Hizmetler

Urban furniture collection created with sense, style and quality in mind. In success, humility is an added value. Bespoke Street Furnituresolutions to meet your exact requirements. Preserves and enhances the beauty of life. Unique features designed for increased uptime andprofitability. High standards. Anti-corrosion warranty for 5 years. Economical prices. After- sales professional technical support.Excellent service in outdoor advertising. Innovative design. We manufacture for the largest company furniture. Trust us.Come and visit our factory. We look forward to your visit and would be delighted to be able to work with them.


#Mobilya. Büro Mobilyası. Şehir Mobilyası. Ev Mobil #Üretim # # #


Benzer Firmalar