Anasayfa » Makine sanayi » KOCAELİ Makine sanayi » MODCON MAKINA SAN.VE TİC.A.Ş.

MODCON MAKINA SAN.VE TİC.A.Ş.


Marmara Geri Dönüşümcüler San.Sitesi Defne Sokak No:31 Şekerpınar/Çayırova - KOCAELİ

Telefon1: 0262 502 14 50

Telefon2:

Fax: 0262 502 19 14

Web: www.celikmerkezim.com

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2015
Çalışan Sayısı:17 (Yönetici:3 | Memur:3 | İşçi:14
Dış Ülkelerle Bağlantıları:İtalya, Belçika,Gürcistan


MODCON 2015 yılında kurulmuş uluslararası pazarda müşterileri için her türlü çelik ve makina ihtiyaçlarını karşılamak adına imalat hizmetleri sunmaktadır. Sektörde önde gelen yüklenici firmalarından biri olmayı hedefleyen MODCON en son dünya teknolojisini ve Türk mühendisliğini kullanarak yurtiçi ve yurtdışında yüksek kaliteli ürünler sunmak üzere kurulmuş genç bir kuruluştur.2016 itibarı ile celikmerkezim.com üzerinden piyasa ara ürün temini için , mevcut makina parkını, kumlama ve boyahane tesisini piyasa ihtiyaçları doğrultusunda kullanıma açmıştır.

Başlıca hizmet ve faaliyetler; lazer kesim, plazma kesim , silindir büküm, abgant büküm, kumlama ve boya işlemleri olarak özetlenebilir.MODCON Gebze Şekerpınar İmalat Tesisinde, tecrübeli mühendisler, teknisyenler ile toplam 17 çalışandan oluşan yetenekli bir kadroyla müşterilerine hizmet vermektedir.

Mühendislik, İmalat, Montaj hizmetlerinden oluşan entegre hizmet paketi sayesinde müşterilerine komple ürün sunma imkanına sahip olan MODCON, tecrübeli mühendislerden oluşan ekibi ve müşteri taleplerini ön plana alan çalışma düzeniyle, taahhüt edilmiş zamanda problemlere en yüksek kalitede çözümler getirir ve projelerinizi en kısa süre içerisinde çalışan bir ürüne dönüştürür.

Tamamı kendi imalatımız olan ürünlerimizin hepsi proje bazında müşterilerimizin istek, ihtiyaç ve şartlarına göre özel olarak imal edilir.


Ürün ve Hizmetler

Kumlama, boya, boyahane, lazer kesim, abgant büküm, büküm, silindir büküm, plazma kesim, flanş delme

#kumlama,boya #lazer kesim, abgant büküm #plazma kesim, #flanş delme #


Benzer Firmalar