Hediyeci Geldi


MERKEZ & FABRİKA: 1203/4 Sok. No: 1D Gıda Çarşısı

Telefon1: 02324217181

Telefon2:

Fax: 02324217180

Web: https://www.hediyecigeldi.com/

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2016
Çalışan Sayısı:14 (Yönetici:0 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

Birbirinden Özel ve Farklı yüzlerce hediye çeşidini müşterilerine sunan Hediyecigeldi.com, iBac Şirketler grubu bünyesinde faaliyet göstermektedir.

Firmamız; İzmir Gıda çarşısında yer alan 1200 m2 lik Merkez & fabrikasında Baskı Makineleri ile tüm Hediye ürünlerinin baskılarını kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Sevdiklerinize özel hediyeleri güvenle sitemizden almanız için birkaç sebep;
- Kişiye özel Tasarım ve Baskı
Özel tasarım programı ile tüm ürünlerde kendiniz tasarımı yaparak sevdiğinize özel bir hediye alabilirsiniz, İsterseniz grafikerlerimiz tamamen size özel tasarım yapabilirler. Kişiye özel tasarım ve baskıda son noktadayız..

- En uygun fiyatlı ve Kaliteli Hediyeler
Şirketler Grubumuzdaki iPromosyon Firmamız vasıtası ile sitemizde yer alan çoğu ürünün ithalatını ve üretimini kendi bünyemizde yaptığımızdan dolayı en uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri sitemizde bulabilirsiniz.

- En kaliteli ürün baskısı
Sitemizde yer alan tüm hediyelerin baskısı, firmamızın Fabrikasında yapılmaktadır. Bu yüzden kişiye özel Hediye Baskısında, en kaliteli ve hatasız baskı hizmeti de hediyecigeldi.com’da..

- Hızlı ürün teslimatı
Sitemizdeki ürünlerin stoklarımızda bulunmasından ve baskılarında kendi bünyemizde olmasından dolayı, ürünler kişiye özel baskılı olarak 1-2 iş günde kargoya verilmektedir.


Ürün ve Hizmetler

Baskılı Hediye
Hediyelik Eşya
Kişiye Özel Tasarım

#Hediyelik Eşya # # # #


Benzer Firmalar