Anasayfa » Oto kiralama » Turizm » ŞANLIURFA Oto kiralama » Assist Urfa Car Rental

Assist Urfa Car Rental


Şanlıurfa Gap Havalimanı iç hatlar Gelen yolcu salonu No;Z/57 Karaköprü/Şanlıurfa

Telefon1: 0532 151 58 11

Telefon2: 0553 739 34 10

Fax:

Web: www.assisturfa.com

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2000
Çalışan Sayısı:10 (Yönetici:1 | Memur:0 | İşçi:10
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

Eskar Turizm olarak Türkiye`nin Lider kiralama firması Assist Car Rental Markasını. ŞANLIURFA`ya getirdik 25 şube ile sektördeki öncülüğünü korumakta olan Assist Car Rental, araç kiralama sektöründe yaptığı yatırımlar ve kurumsal yapılanmasıyla Türkiye`deki lokasyon ağını sürekli genişletmekte olup, tecrübeli ve profesyonel kadrosuyla %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmayı prensip edinmiştir.

Geniş hizmet yelpazesine sahip olan firmamız Assist araç kiralama, filo kiralama, Jeep kiralama, havalimanı-otel transfer hizmeti, VIP minibüs kiralamanın yanında, Şoförlü araç kiralama ve Halfeti Turları,Harran Turları,Atatürk Barajı Göbekli Tepe gibi turistik mekanlara turlarda düzenlemektedir. Ayrıca Urfa Sıra Geceleri Rezervasyonları içinde bizleri arayıp rezervasyon yaptırabilirsiniz.

ŞanlıUrfa Gap havalimanı iç hatlar gelen yolcu Z/54 salonunda bulunan Ofisimizle şanlıurfa`ya gelen tüm misafirlerimize güleyüzlü ve first class hizmet vermekten mutluluk duyarız ve sizleri Şanlıurfa Gap Havalimanı ofisimize bekleriz.

“ Araç Kiralamaya Dair Her Şey “

Şanlıurfa Gap Havalimanında“ Araç Kiralamaya Dair Her Şey “ mottosu ile yola çıkan Assist Araç Kiralama`da ekonomik sınıftan lüks, minibüs, VIP ve limuzin sınıfına kadar ihtiyacınız olan tüm araçları bulabilirsiniz.

Assist Car Rental Şanlıurfa Şubesi


Ürün ve Hizmetler

araç kiralama - oto kiralama - kiralık araç firması - rent a car - araba kiralama

# #şanlıurfa rent #a car #araç kiralama #oto kiralama


Benzer Firmalar