Elma Cafe Pub Beercity


Beşiktaş

Telefon1: 0212 261 36 34

Telefon2:

Fax: 0212 260 99 21

Web: www.elmacafepub.com

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2001
Çalışan Sayısı:10 (Yönetici:0 | Memur:0 | İşçi:0
Dış Ülkelerle Bağlantıları:

2001`den bu yana popülaritesini ve kalitesini kaybetmeyen Elma Cafe Pub Beşiktaş çarşı içindeki 3 katlı yeni mekanında misafirlerine hizmet vermeye devam ediyor. Rahat, huzurlu ve güven dolu bir ortamda keyifli ve lezzetli vakit geçirmek için Elma Cafe Pub vazgeçilmez bir seçenek olmaya devam ediyor.


Ürün ve Hizmetler

Elma Cafe Türk damak tadına uygun dünya mutfağından seçme yemeklerini ve Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetlerini sizlere sunuyor. Çentik köfte, saray köfte, terayağlı yaprak ciğer, somon külbastı, fajitas, 40 baharat ve rokfor soslu bonfile, özel arasıcak tabakları ve İtalyan makarna çeşitleri ilgi görürken, menü değişikliklerinde Türkiye`nin önemli şeflerinden destek alınmaktadır.

Yemek yapımında kullanılan malzemelerin neredeyse tamamının Organik ürünlerden seçilmesine büyük özen gösteriliyor. Biranızdan veya kokteylinizden yudumlarken arasıcak yada atıştırmalıklarımızın tadına bakılabilir veya aromatik kahve ve çaylarımızdan birini seçip keyifle gazetenizi okuyup internette sörf yapabilirsiniz. Amacımız; eğitimli ve profesyonel ekibimizle misafirlerimize birbirinden lezzetli yemekler, trendy kokteyller, biralar ve keyif sunarken Elma Cafe Pub`tan mutlu bir şekilde ayrılmanızı sağlamak. Sabah 10:00`da başlayan servis haftaiçi 24:00, hafta sonu 01:00`e kadar devam etmektedir. Maç keyfini yalnız yada ailenizle en kaliteli düzeyde yaşayabilirsiniz.

#elma cafe #beercity pub #eğlence beşiktaş #canlı müzik #kahvaltı tatlı


Benzer Firmalar