Anasayfa » Network » Bilgisayar, Yazılım ve İnternet Teknolojileri » KAYSERİ Network » NFB Network FiberOptik ve Bilgi Sistemleri LTD. ŞTİ.

NFB Network FiberOptik ve Bilgi Sistemleri LTD. ŞTİ.


İnönü Bulvarı Güllük Mah.Bedesten İş Merkezi No:28 Kat:7/704 Kocasinan Kayseri/ Turkey

Telefon1: +90(352)3363999

Telefon2: +90(535)3318248

Fax: +90(352)3363999

Web: www.nfbnetwork.com

Sponsorlu Bağlantılar

Firma Kuruluş Yılı:2012
Çalışan Sayısı:15 (Yönetici:1 | Memur:2 | İşçi:12
Dış Ülkelerle Bağlantıları:Avrupa, Afrika ve Arap Birlikleri

Firmamız, 2012 yılında NFB Bilgi Sistemleri adı altında fiber optik kablo montajı, ek montajı, fiber optik bağlantı ekipmanları ve her türlü fiber optik aksesuarın temini alanlarında hizmet vermeye başlamıştır.

Sahip olduğu misyon ve vizyon ilkelerini daima benimseyen firmamız kısa sürede Türk Telekom, Türksat, Botaş, Teiaş, Tellcom, Süperonline, Vodafone, Avea, Turkcell gibi sektörlerinin öncü firmalarına doğrudan veya dolaylı olarak hizmet vermektedir.

Piyasa faaliyetlerinin yanı sıra Almanya, Polonya, Hollanda, Fransa, Ukrayna ve Rusya gibi Avrupa devletlerine; Irak, İran, Suriye, Mısır, Yemen, Ürdün, Libya, Kuveyt, Katar gibi Arap Birliklerine; Kongo, Cezayir, Nijerya, Somali, Etiyopya ve Güney Afrika, Türk Cumhuriyetleri ülkelerinde çalışmalarını sürdürmekte olup her gün yeni temsilcilikler kurmaya, ihracata destek vererek ülke ekonomisine katkıda bulunmaya devam etmektedir.

NFB, vermiş olduğu hizmetlerin yanısıra Fiber optik montaj ve test alanlarında kullanılan Fujikura Fusion Splice fiber optik ek makinası, Yokogawa, JDSU, Anritsu, OTDR - Power Metre ekipmanları da müşterilerine tedarik etmekle beraber bu alanlarda da teknik eğitim vermektedir.

Gelişen dünyanın değişen hizmet anlayışını izleyerek kalite, zaman, veri güvenliği gibi ilkeleri sahip olduğumuz profesyonel ekip ve ekipmanlarla sektörün öncüsü olarak devam ettirmekteyiz.


Ürün ve Hizmetler


Network Fiberoptik Sonlandırıcı
Firmamız, fiber optik kablo montajı, ek montajı, fiber optik bağlantı ekipmanları ve her türlü fiber optik aksesuarın temini alanlarında hizmeti vermektedir.
Firmamız, fiber optik kablo montajı, ek montajı, fiber optik bağlantı ekipmanları ve her türlü fiber optik aksesuarın temini alanlarında hizmeti vermektedir.

#fiberoptik #network #internet #bilgisayar #güvenlik sistemleri


Benzer Firmalar